Per plauką nuo trigubo dviženklio buvęs D. Sabonis „Pacers“ pergalės raktu netapo

„Indiana Pacers“ (22/13) namuose 116:124 (37:27, 27:35, 24:30, 28:32) turėjo pripažinti „Denver Nuggets“ (24/10) krepšininkų pranašumą. Domantas Sabonis darė viską aikštėje, kad „Pacers“ laimėtų, tačiau jo pastangų neužteko.

Domantas Sabonis buvo arti trigubo dviženklio.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 3, 2020, 6:21 AM, atnaujinta Jan 3, 2020, 6:34 AM

Lietuvis buvo arti trigubo dviženklio ir 38 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ galingai pradėjo rungtynes ir pasiekė sezono rekordą, kai pirmajame kėlinyje pelnė 37 taškus. Tačiau „Nuggets“ netrukus atsakė panašiu žaidimu antrajame, o po pertraukos ėmė po truputį tolti.

Šeimininkai dar buvo priartėję 104:107 ketvirtojo kėlinio pabaigoje, bet Nikola Jokičiaus vedamas „Nuggets“ vėl pabėgo ir iškovojo pergalę.

„Aš jaučiau, kad rungtynių pradžioje pataikėme mėtimus ir žaidimas ėjosi gerai. Tačiau tokiais momentais turime patobulėti, kaip komanda ir susikrauti 20-ies taškų pranašumą“, – po dvikovos kalbėjo D.Sabonis.

Lietuvis dar nebuvo savo karjeroje užfiksavęs trigubo dviženklio statistikos ir šį kartą jam pritrūko po vieno atkovoto kamuolio ir rezultatyvaus perdavimo.

„Pacers“: Jeremy Lambas 30, Mylesas Turneris 21, TJ Warrenas 20, Domantas Sabonis 18 taškų.

„Nuggets“: Michaelis Porteris Jr. 25, Nikola Jokičius ir Jamalas Murray po 22, Willas Bartonas 16, Gary Harrisas 12 taškų.