Rokas Giedraitis su ALBA Eurolygoje neatsilaikė prieš atgimstančią „Valencia“

[[ge:lrytas:lrytas:13129016]]

Rokas Giedraitis<br> V.Ščiavinsko nuotr.

Jan 3, 2020, 9:35 PM, atnaujinta Jan 4, 2020, 12:57 AM

Eurolygoje penktadienį buvo žaidžiami 17-ojo turo mačai. Nuo turnyro dugno atsispyrusi ispanų „Valencia“ namie kovėsi su Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA ir šventė dar vieną svarbią pergalę – nugalėjo 91:77 (18:27, 19:15, 25:15, 29:20).

Vokiečiai pradžioje valdė situaciją, tačiau likus trečiajame kėlinyje žaisti tris minutes Mike‘as Tobey persvėrė rezultatą 51:50 ir „Valencia“ ėmė tolti. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nė karto neatsiliko, o mačui besibaigiant įgijo dviženklį pranašumą 82:71.

Rokas Giedraitis per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Valencia“ aukštaūgio Louiso Labeyrie pelnyti 22 taškai ir sumesti 4 tritaškiai tapo netikėtumas.

„Valencia“: Jordanas Loydas 19 (3/4 tritaškių), Alberto Abalde 16 (5 atk. kam.), Aaronas Doornekampas 15 (5/7 tritaškių), Mike‘as Tobey 11 (5 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius 10 (10 atk. kam.).

ALBA: Marcusas Erikssonas 14 (4/9 tritaškių), Rokas Giedraitis (3/6 tritaškių) ir Martinas Hermannssonas (5 rez. perd., 6 klaidos) po 13, Landry Nnoko 10 (8 atk. kam., 5/5 dvitaškių, 5 klaidos), Nielsas Giffey 8.

Penkiais pralaimėjimais Eurolygoje startavusi ispanų komanda dar lapkritį atkuto ir jau savo sąskaitoje turi 8 laimėjimus. Praėjusiame ture jie įveikė Stambulo „Fenerbahce“ 100:98.

ALBA po keturių nesėkmių iš eilės praėjusiame ture buvo sudaužiusi ispanų Vitorijos „Baskonia“ 81:57.

Tačiau vokiečiai yra tokioje pačioje situacijoje kaip ir Kauno „Žalgiris“ – turi 5 laimėjimus.