A. Gudaitis per jam skirtas minutes aikštėje žaidė naudingai, bet Milano ekipa pralaimėjo

Artūras Gudaitis pelnė 7 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, bet jo atstovaujamas Milano „Olimpia“ klubas (10 pergalių ir 6 pralaimėjimai) Italijos čempionato 16-ojo turo rungtynėse patyrė pralaimėjimą. Milaniečiai sekmadienį namuose rezultatu 83:89 (19:22, 17:26, 26:13, 21:28) nusileido Kantu komandai „Pallacanestro“ (8/8).

Artūras Gudaitis klausosi trenerio Ettore Messinos nurodymų.<br> Twitter nuotr.

Jan 5, 2020, 11:25 PM, atnaujinta Jan 5, 2020, 11:32 PM

Lietuvis žaidė tik 8 minutes, per kurias 1 kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas, prasižengė 2 sykius ir surinko +11 naudingumo balų.

„Olimpia“ smuktelėjo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą. Kantu krepšininkai yra dešimti.