Čempionių titulą ginančios Kauno „Aistės-LSMU“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

Moterų krepšinio lygos čempionių titulą ginančios Kauno „Aistės-LSMU“ (4 pergalės ir 1 pralaimėjimas) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Antrajame ketvirtyje spurtu 20:2 startavusios Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 69:61 (14:18, 23:8, 19:15, 13:20) pranoko „Šiaulių“ (0/5) krepšininkes, kurios vietos fronte lieka be pergalių.

Kaunietės įveikė varžoves iš Šiaulių.<br> E.Šemioto nuotr.

Jan 5, 2020, 10:46 PM, atnaujinta Jan 5, 2020, 10:49 PM

Solidžiai dvikovą pradėjusios šiaulietės pirmąjį kėlinį laimėjo 18:14, bet antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir „Aistės-LSMU“ pirmavo 34:20.

Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui, Martynos Petrėnaitės taiklus dvitaškis išlaikė kauniečių persvara ties 16 taškų atžyma (60:44), bet tuomet R.Kondratavičiaus vadovaujama ekipa beveik dvi minutes negalėjo pelnyti taškų

Tuo pasinaudojusios šiaulietės laimėjo sausą atkarpą 8:0 ir grąžino intrigą (52:60).

Likus žaisti pusantros minutės, „Šiaulių“ deficitas sumažėjo iki šešių taškų (59:65). Po minutės pertraukėlės Santa Baltkojienė pelnė du taškus, Dominyka Paliulytė prametė, M.Petrėnaitė realizavo abi baudas ir įtvirtino čempionių pergalę (69:59).

Geriausią sezono susitikimą sužaidusi M.Petrėnaitė per 29 minutes įmetė 19 taškų (5/12 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 22 naudingumo balus.

Rezultatas:

„Aistės-LSMU“ (4/1) – „Šiauliai“ (0/5) – 69:61 (14:18, 23:8, 19:15, 13:20).

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 19 (7/15 metimai, 7 atk. kam.), Gabija Šegždaitė 14 (7 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 10, Santa Baltkojienė 9 taškai (3/11 metimai, 4 kld.).

„Šiauliai“: Dominyka Paliulytė 18 (8 kld.), Kamilė Berenytė 11, Gintarė Paulauskaitė 10 taškų (9 atk. kam.).