R. Kurtinaičio triumfas Rusijoje: įkrėtė į kaulus CSKA komandai

VTB lygoje ir toliau pergalingai žygiuoja Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda. Antradienį lietuvio auklėtiniai namuose 96:80 (20:21, 25:20, 24:17, 27:22) nepaliko jokių vilčių Maskvos CSKA krepšininkams.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai įveikė CSKA klubą.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

2020-01-06 16:03, atnaujinta 2020-01-06 16:11

„Chimki“ komandai po dviejų kėlinių pirmavo 4 taškais, tačiau po pertraukos ėmė diktuoti savo sąlygas ir po truputį didino pranašumą.

Prieš lemiamą ketvirtį jie jau pirmavo 11 taškų, o ketvirtajame kėlinyje neleido CSKA net pagalvoti apie galimybę dar sugrįžti į rungtynes.

„Chimki“ gretose žibėjo latvis Janis Timma, pelnęs 26 taškus. Vienas iš komandos lyderių Aleksejus Švedas pelnė 18 taškų, tačiau jis pataikė vos 2 tritaškius metimus iš 10-ies.

CSKA komandoje išsiskyrė 24 taškus pelnęs Darrunas Hilliardas ir 20 pridėjęs Mike'as Jamesas.

„Chimki“ užtikrintai pirmauja VTB lygoje ir po 13 turų turi iškovoję 12 pergalių. CSKA rikiuojasi antroje vietoje, tačiau jų sąskaitoje jau yra keturi pralaimėjimai.