„Lakers“ sustingo iš siaubo – jų žvaigždė A. Davisas itin skaudžiai krito ir bijoma nugaros traumos

Eilinę solidžią pergalę antradienį į savo sąskaitą įsirašė „Los Angeles Lakers“ (30/7) ekipa, tačiau dabar ji turi labiau pergyventi ne dėl pergalių, o dėl savo žvaigždės Anthony Daviso sveikatos. NBA lyderiai namie sutriuškino „New York Knicks“ (10/27) klubą 117:87 (26:21, 36:24, 23:25, 32:17), tačiau prarado A.Davisą. Jis po skaudaus kritimo daugiau nepasirodė aikštėje.

A.Davisas gavo traumą<br> youtube com nuotr.

2020-01-08 08:40, atnaujinta 2020-01-08 08:45

Prieš mačą buvo abejojama, ar į aikštę išeis LeBronas Jamesas, nes komandos treneris Frankas Vogelis tikino, jog „Lakers“ lyderis yra apsirgęs ir jaučiasi itin prastai.

Tačiau jis pasirodė ir per 31 minutę pelnė 31 tašką (3/7 dvit., 6/12 trit., 7/7 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

„Lakers“ visus reikalus sutvarkė dar pirmoje mačo dalyje, o triuškinti svečius baigė ketvirtame.

Dar viena „Lakers“ žvaigždė A,Davisas aikštėje žaidė 28 minutes ir pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 sykius suklydo.

Pasižymėti daugiau jam neleido labai skausmingas kritimas baigiantis trečiam kėliniui, kai „Lakers“ pirmavo 81:62 – A.Davisas bandė blokuoti Juliuso Randle‘o metimą, skaudžiai krito ant nugaros, ilgokai negalėjo atsikelti, o tai padaręs vos ne vos nuėjo iki ekipos atsarginių žaidėjų suolo.

Po mačo atlikus rentgeno nuotrauka lūžių neaptikta, tačiau lubas žada krepšininką ištirti magnetinio rezonanso aparatu.

Lūžis aptiktas nebuvo, tačiau bent jau kol kas traumos rimtumas nėra žinomas. Vis tik pranešama, jog Davisui bus atliekami magnetinio rezonanso tyrimai ir jis veikiausiai praleis rungtynes su Dalaso „Mavericks“ bei Oklahomos „Thunder“.

Antrajame kėlinyje taip pat įvyko incidentas, kurio epicentre atsidūrė „Knicks“ atstovas Bobby Portis. Kentavious Caldwellas-Pope‘as pasileido į greitą ataką ir buvo pasiruošęs dėjimui, tačiau B.Portis vožė „Lakers“ gynėjui per galvą bei grubiai sustabdė išpuolį.

Epizodą peržiūrėję arbitrai Portisui skyrė diskvalifikacinę pražangą.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (6/12 trit.), Kyle‘as Kuzma 16 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 15 (3/4 trit.), Avery Bradley 12, Danny Greenas 11.

„Knicks“: R.J. Barrettas 19 (9/17 dvit.), Julius Randle‘as 15 (4/12 dvit., 10 atk. kam.), Elfridas Paytonas 12.