Buvusio žalgiriečio vedama „Crvena zvezda" panaikino 21 taško atsilikimą ir šventė įspūdingą pergalę

Belgrado „Crvena zvezda“ sugebėjo panaikinti milžinišką deficitą ir išplėšti pergalę. Serbai penktadienį išvykoje palaužė Vilerbano ASVEL klubą – 83:80 (13:30, 17:19, 34:16, 19:15).

Belgrado komandos žaidėjai.<br> Twitter nuotr.

2020-01-10 21:41, atnaujinta 2020-01-11 10:32

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie greitai įgijo pranašumą – 30:13.

Negana to, ASVEL pranašumas netrukus išaugo iki rekordinio – 49:28.

Vis dėlto tai buvo tik gera rungtynių pradžia, kuri dar negarantavo pergalės.

Serbai po ilgosios pertraukos sugrįžo su nauja energija, kuri leido mažinti deficitą.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Vladimiras Štimacas maudė ASVEL aukštaūgius, o skirtumas tarp komandų ėmė žaibiškai tirpti.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Crvena zvezda“ jau buvo priekyje – 74:72.

Iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms V.Štimaco tolimas metimas dar labiau sustiprino svečių pozicijas – 79:73. Negana to, netrukus ASVEL treneris Zvezdanas Mitrovičius užsidirbo antrąją techninę pražangą, tad privalėjo palikti salę.

Nepaisant to, ASVEL žaidėjams pavyko išlyginti rezultatą (80:80), tačiau likus kiek daugiau nei vienai sekundei, tolimą metimą pataikė Kevinas Punteris, kuris ir lėmė rungtynių pabaigą bei serbų pergalę.

Mače teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

ASVEL: Adreianas Payne’as 17 (8 atk. kam.), Rihardsas Lomazsas 14, Theo Maledonas 13, Davidas Lighty 11.

„Crvena Zvezda“: Vladimiras Štimacas 21, Kevinas Punteris 18, Lorenzo Brownas 13.