R. Kurtinaičio klubas patyrė dar vieną niuksą: namuose nusileido Eurolygos autsaideriams

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos „Chimki“ klubas toliau neišbrenda iš duobės Eurolygos turnyre. Penktadienį namuose Rusijos klubas nesugebėjo įveikti ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos – 81:83 (15:16, 22:20, 11:25, 28:19).

Rimas Kurtinaitis ir Aleksejus Švedas.<br>VTB league. nuotr.

Jan 10, 2020, 6:51 PM, atnaujinta Jan 10, 2020, 10:20 PM

Rungtynes geriau pradėjo „Zenit“, kurie antrojo kėlinio metu susikrovė devynių taškų pranašumą – 29:20.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė, tad R.Kurtinaičio auklėtiniams toliau teko vytis svečius – 48:61.

Lemiamą ketvirtį „Zenit“ žaidėjai pradėjo taikliu tolimu metimu, tad komandas jau skyrė 16 taškų skirtumas. Tačiau tada pradėjo siautėti Aleksejus Švedas.

Žaidėjas pradėjo švaistyti tolimus metimus, kurie leido pavyti varžovus – 72:76.

Vis dėlto lemiamu metu Janio Timmos ir A.Švedo tolimi metimai skriejo pro šalį, o Chriso Kramerio klaida (74:80) palaidojo „Chimki“ klubą, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Per pastarąsias 10 rungtynių R.Kurtinaičio auklėtiniai patyrė jau aštuntąjį pralaimėjimą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 30, Janis Timma 17, Jonas Jerebko 10, Devinas Bookeris 8, Anthony Gillas 7.

„Zenit“: Willas Thomasas 20 (8 atk. kam.), Austinas Hollinsas 15, Mateušas Ponitka 12 (8 atk. kam.).