Rokas Giedraitis apkartino G. Bartzoko sugrįžimą – ALBA įveikė „Olympiakos“

[[ge:lrytas:lrytas:13262381]]

R.Giedraitis su ALBA komanda ryžtingai žengė į Eurolygą ir nesutriko.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

2020-01-14 20:55, atnaujinta 2020-01-14 23:09

Kęstučio Kemzuros išprašymas iš Pirėjo „Olympiakos“ klubo ir naujojo stratego Georgios Bartzoko atėjimas neišgelbėjo graikų nuo dar vienos nesėkmės Eurolygoje. Berlyno ALBA klubas su Roku Giedraičiu iškovojo antrąją pergalę išvykoje, palaužę „Olympiakos“ 93:86 (19:22, 31:20, 29:18, 15:25).

R.Giedraitis per 25 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei dvikovą baigė su 15 naudingumo balų.

Po dviejų kėlinių ALBA turėjo šiokį tokį pranašumą 50:42, tačiau šeimininkai baigiantis trečiajam kėliniui pasivijo vokiečius 68:68 ir po to persvėrė rezultatą 71:68.

Ketvirtame kėlinyje spurtavusi ALBA susikrovė rimtesnę persvarą 86:77, tačiau artėjant mačui į pabaigą po Georgioso Printezio dvitaškio varžovus skyrė vos 2 taškai – 85:87.

Lemiamu momentu veteranas Vassilis Spanoulis prametė tritaškį, o bandydamas gelbėtis baudavo R.Giedraitį ir jam buvo skirta nesportinė pražanga.

Lietuvis realizavo abu baudų metimus ir padėjo tašką.

ALBA atsitiesė po dviejų nesėkmių iš eilės: prieš septynias dienas vokiečiai nusileido Tel Avivo „Maccabi“ 89:98.

Praėjusią savaitę Pirėjo atstovai įveikė „Valencia“ 93:91 ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Tačiau tai neišgelbėjo K.Kemzūrą nuo atleidimo.

Praėjusiame rate ALBA sudaužė „Olympiakos“ 99:80, o vokiečių gretose R.Giedraitis tada pelnė 4 taškus.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas ir Georgios Printezis po 15, Vassilis Spanoulis 14, Antonios Koniaris 11.

ALBA: Marcusas Erikssonas 22, Martinas Hermannssonas 16, Rokas Giedraitis 15, Peytonas Siva 12.