Prieš mūšį su „Žalgiriu“ graikų „Panathinaikos“ susitvarkė su „Bayern“

[[ge:lrytas:lrytas:13273616]]

„Panathinaikos“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-01-15 21:06, atnaujinta 2020-01-15 23:31

Pergalę Eurolygoje trečiadienį pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ klubas, su kuriuo penktadienį taip vadinamoje sunkiojoje savaitėje kausis Kauno „Žalgiris“. Graikijos čempionai namuose 98:83 (28:18, 25:35, 23:22, 22:8) vis dėlto privertė pasiduoti Miuncheno „Bayern“. Tad penktadienį kausis dvi komandos, kurios šią savaitę jau turi pergalę savo sąskaitoje – Žalgiris“ išvykoje nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą 76:70.

„Panathinaikos“ įspūdingai pradėjo rungtynes – sužaidus beveik 4 minutės pirmavo 12:0, o dar po kelių minučių net 19:2. Tačiau vokiečiai nepalūžo, po truputį mažino atsilikimą o įpusėjus rungtynėms rezultatas tapo lygus 53:53.

Po didžiosios pertraukos jau „Bayern“ buvo priekyje 64:57 ir jau Atėnų komanda buvo priversta vytis. Paskutinis kėlinys „Bayern“ ekipai virto tikru košmaru: sužaidus kiek daugiau nei minutę ji pasižymėjo dvitaškiu – 77:76, bet tuomet net 5 minutes jiems buvo tuščios, o „Panathinaikos“ laimėjo atkarpą 13:0 ir pabėgo 89:77.

Dabar jau 11 pergalių savo sąskaitoje turintis graikų klubas praėjusiame ture netikėtai lengvai atidavę pergalę Milano „Olimpia“ atstovams 96:87.

Vokietijos klubas pateko į duobę ir jau turi penkis pralaimėjimus iš eilės, pastarajame ture nusileidę ir Maskvos CSKA 77:84.

Tarpusavio akistatoje „Panathinaikos“ išvykoje susitvarkė su Miuncheno žaidėjais 87:75.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 18 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Ioannis Papapetrou 13 (9 atk. kam.), Tyrese‘as Rice‘as 12 (2/7 tritaškiai, 5 rez. perd.), Nickas Calathesas (1/5 tritaškiai, 12 rez. perd.), Konstantinos Mitoglou (14 min.) ir Jacobas Wiley (14 min.) po 11.

„Bayern“: Gregas Monroe 17 (22 min., 9 atk. kam., 26 naud. bal.), T.J.Bray‘us 14 (4/8 tritaškiai), Petteri Koponenas 12 (4/7 tritaškiai), Joshua Huestis 11 (3/4 tritaškiai), Paulas Zipseris 10.