Jono Mačiulio pastangų AEK pergalei buvo per mažai

FIBA Čempionų lygoje Atėnų AEK ekipa, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis, pralaimėjo jau antrą B grupės mačą iš eilės. Graikai namie nerado priešnuodžių Bandirmos „Teksut“ klubui ir krito 84:96 (20:21, 22:26, 17:27, 25:22).

Jonas Mačiulis<br>championsleague.basketball nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 15, 2020, 12:17 AM

Nepaisant šio pralaimėjimo, AEK dar bent dienai išlieka pirmoje B grupės vietoje, kol savo rungtynių dar nesužaidė Jeruzalės „Hapoel“ ekipa.

Naudingai AEK gretose vėl pasirodė Jonas Mačiulis. Lietuvis per 31 minutę pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Jo komandoje rezultatyviausias vėl buvo Keithas Langfordas (27 taškai, 8/10 dvitaškių), 11 taškų pridėjo Charis Giannopoulos, dar po 10 – Kendrickas Ray‘us ir Nikos Gkikas.

Svečius į pergalę vedė dvidešimtmetis talentas Sehmusas Hazeras – 33 minutės, 23 taškai (4/6 tritaškių, 5/6 dvitaškių), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 33 naudingumo balai.

19 taškų pridėjo Jaime‘as Smithas, po 13 – Emanuelis Terry ir Ianas Hummeris, 12 – Tyleris Kalinoskis.