Po istorinio D. Sabonio pasiekimo – varžovų trenerio nuosprendis ir komandos draugų pagyros

„Domantas Sabonis mus nužudė“, – taip varžovų strategas Michaelis Malone'as įvertino lietuvio istorinį pasirodymą.

Domantas Sabonis surinko trigubą dviženklį.<br>AP nuotr.

2020-01-20 14:09, atnaujinta 2020-01-20 16:28

„Indian Pacers“ aukštaūgis aikštėje praleido net 41 minutę ir pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ savo ruožtu išvykoje 115:107 (15:21, 29:29, 30:31, 41:26) nugalėjo „Denver Nuggets“ ir įsitvirtino 5-oje Rytų konferencijos vietoje.

„Aš paprasčiausiai tikėjau savo komandos draugais, kad galėsime žengti žingsnį į priekį. Ketvirtajame kėlinyje visi pasitempė ir sukūrė išties rungtynes nulėmusių momentų,

Mano mėgstamiausia rungtynių dalis - kuomet sugriūna varžovų gynyba“, – po rungtynių kalbėjo „Pacers“ lietuvis.

Po rungtynių pagyrų komandos draugui už rezultatyvius perdavimus negailėjo ir šešis tritaškius pataikęs Dougas McDermottas.

„Mes sugaišdavome atakoje daugiau laiko ir surasdavome tuos laisvus tritaškius iš kampų. Nedažnai tą pamatysi NBA. Be to, Domantas puikiai skaitė žaidimą“, – kalbėjo lietuvio komandos draugas.

D.Sabonis šį sezoną NBA tiesiog žiba ir yra arti patekimo į „Visų žvaigždžių“ rungtynes. „Pacers“ aukštaūgis vidutiniškai per rungtynes pelno 17,8 taško ir atkovojo 12,9 kamuolio.