Vieninteliame antradienio NBA lygos mače „Los Angeles Clippers“ (31/13) išvykoje palaužė „Dallas Mavericks“ (27/16) krepšininkus – 110:107 (24:24, 36:25, 22:29, 28:29).

Rezultatyviai žaidusių L. Dončičiaus ir K. Leonardo akistatoje – dramatiška rungtynių atomazga.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2020-01-22 07:17, atnaujinta 2020-01-22 07:19

„Clippers“ į priekį šovė antrojo kėlinio metu, kuomet įsiveržė 11 taškų skirtumu – 60:49.

Šeimininkai antroje rungtynių dalyje pergrupavo savo žaidimą, kuris leido sumažinti deficitą – 78:82.

Negana to, lemiamo kėlinio metu Luka Dončičiaus baudų metimai išvedė „Mavericks“ į priekį – 96:94.

Vis dėlto svečiai atsakė spurtu 11:2 ir išsivežė pergalę iš Dalaso.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas pelnė 36 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Šeimininkams L.Dončičius įimetė taip pat 36 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36, Tim Hardaway 13, Bobanas Marijanovičius 13, Kristaps Porzingis 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 36, Landry Shametas 18, Lou Williamsas 16.