„Valencia“ atlaikė „Panathinaikos“ šturmą ir šventė pergalę namuose

[[ge:lrytas:lrytas:13467540]]

Vanja Marinkovičius.<br>Twitter nuotr.
"Panathinaikos".<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-01-31 21:49, atnaujinta 2020-01-31 23:47

Valencia“ krepšininkai penktadienį namuose įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus 94:87 (27:25, 28:20, 25:19, 14:23)ir iškovojo 11 pergalę Eurolygoje.

Šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje surengė spurtą (15:2), kuris ispanams suteikė 16 taškų pranašumą – 80:64.

Tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ atsakė spurtu (13:0) ir priartėjo iki trijų taškų – 77:80.

Netrukus po Nicko Calatheso taškų rezultatas tapo lygus – 82:82.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei „Panathinaikos“ lyderis N.Calathesas užsidirbo penktąją asmeninę pražangą, tad buvo priverstas sėstis ant suolo. „Valencia“ pirmavo – 86:84.

Kitoje atakoje Tyrese'as Rice'as pelnė du taškus su pražanga, tačiau į „Panathinaikos“ žaidėjo taškus lygiai taip pat atsakė Bojanas Dubljevičius – 90:87.

Rungtynes baigė keturi Alberto Abalde taškai.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19, Quino Colomas 14, Aaronas Doornekampas 13.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 22, Tyrese'as Rice'as 22, DeShaunas Thomasas 16.