J. Mačiulio autoritetas Graikijoje: „Visų žvaigždžių“ rungtynėse atiteko kapitono pareigos

2020 m. vasario 2 d. 12:26
Lrytas.lt
Graikijos lygos aistruoliai tarė savo žodį ir išrinko šalies čempionato „Visų žvaigždžių“ rungtynių kapitonus. Jais tapo Atėnų „Panathinaikos“ komandos lyderis Nickas Calathesas ir Atėnų AEK puolėjas Jonas Mačiulis.
Daugiau nuotraukų (1)
Lietuvis surinko 3247 balsus ir buvo populiariausias Graikijos lygos užsienietis. Tuo tarpu N.Calathesas buvo nepralenkiamas tarp vietinių krepšininkų.
Abu kapitonai jau pasirinko savo komandų startinius penketus.
J.Mačiulis į savo komandą pasikvietė Tyrese‘ą Rice‘ą, Jimmerį Fredette‘ą ir Konstantiną Mitoglou iš Atėnų „Panathinaikos“ klubo bei Danny Agbelese‘ą iš Koloso „Rodou“ komandos.
Lietuvio suburtai komandai, prie kurios prisijungė dar 7 kiti Graikijos lygos krepšininkai, vadovaus „Panathinaikos“ strategas Rickas Pitino.
N.Calatheso komandos startiniame penkete žais Ioannis Papapetrou, DeShaunas Thomas, Nikos Zisis ir Sofoklis Schortsanitis.
„Visų žvaigždžių“ rungtynės vyks Kretoje vasario 9-ąją dieną.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.