R. Giedraitis su ALBA patyrė nesėkmę Vokietijoje

Rungtynių kontrolę svečiai prarado jau pirmajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo dviženkliu skirtumu. Skirtumą kiek sušvelninusi ALBA į duobę dar kartą įkrito trečiajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė jau 16 taškų (61:77).

Rokas Giedraitis komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-02-02 21:55

Rokas Giedraitis didžiąją ketvirto kėlinio dalį praleido ant suolo, tačiau vidinių jėgų suradęs Eurolygos klubas net ir be vieno iš savo lyderių paskutinėmis minutėmis pakuteno padus varžovams.

Ekipas akimirką skyrė keturi taškai (86:90), tačiau laiko dar vienam sugrįžimui nebebuvo.

Lietuvos rinktinės snaiperis rungtyniavo 21 minutę, per kurią pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kamuolius perėmė.

Varžovų gretose išsiskyrė aukštaūgis Rašidas Mahalbašičius. Čekui pritrūko vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio.

„EWE Baskets“: Rickey Pauldingas 28 (4/9 trit.), Tyleris Larsonas 19 (5/9 trit.), Rašidas Mahalbašičius 15 (9 atk. kam., 10 rez. perd.).

ALBA: Peytonas Siva 18 (6 rez. perd.), Martinas Hermannssonas 17, Marcusas Erikssonas 15, Johannesas Thiemannas 11 (8 atk. kam.), Luke'as Sikma 10 (8 atk. kam.), Rokas Giedratis 8.