„Crvena zvezda“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, smogusi „Panathinaikos“

[[ge:lrytas:lrytas:13529653]]

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-02-05 19:55, atnaujinta 2020-02-05 23:23

Eurolygoje šią savaitę žaidžiami sunkiosios savaitės mačai ir trečiadienį savo akistatose grūmėsi dar keturios poros. Savo akistatą žaidė ramybės drumstėja Belgrado „Crvena zvezda“ ir graikų čempionas Atėnų „Panathinaikos“ ir po įspūdingos mačo pabaigos „Crvena Zvezda“ namuose 78:73 (9:21, 26:11, 11:25, 32:16) palaužė „Panathinaikos“. Serbai sugebėjo nutraukti net keturių nesėkmių seriją.

Rungtynių pradžioje „Panathinaikos“ vargo nematė – pirmavo 15:5, 29:19. Nors Belgrado ekipa atsibudo ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 35:32, po didžiosios pertraukos svečiai spurtavo 11:0 ir buvo vėl ramūs 53:41.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti 6 minutes Atėnų krepšininkai džiaugėsi atotrūkiu 65:55, tačiau tuomet „Crvena Zvezda“ laimėjo 3 minučių atkarpą 13:0 ir išsiveržė į priekį – 68:65. Išsigandę galimos nesėkmės „Panathinaikos“ ir vėl išsiveržė į priekį 73:71.

Tuomet Kevinas Punteris atsakė tritaškiu, o Graikijos komandos strategas amerikietis Rickas Pitino gavo techninę pražangą. Ir vėl K.Punteris pasižymėjo baudos metimu ir serbai turėjo šiokią tokią persvarą – 75:73.

Lemiamos graikų atakos metu N.Calathesas prametė tritaškį. Pražanga sustabdytas Billy Baronas pataikė vieną baudą – 76:73, kuri paliko galimybę svečiams tolimu metimu išlyginti rezultatą, bet DeShaunas Thomasas buvo netikslus.

„Crvena zvezda“ atsitiesė neįtikėtinų mėtymųsi: po keturių pergalių iš eilės serbų ekipa pastaruoju metu buvo patyrusi keturias nesėkmės – pralaimėjimų seriją pradėjo Kauno „Žalgiris“, o praėjusią savaitę Belgrado ekipa neatsilaikė prieš lyderį Stambulo „Anadolu Efes“ 78:85.

Šeštoje vietoje buvęs „Panathinakos“ po trijų pergalių iš eilės praėjusią savaitę netikėtai nusileido ispanų „Valencia“ krepšininkams 87:94.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 24 (10/11 baudos metimai, 28 naud. bal.), Stratos Perperoglou 12, Vladimiras Štimacas 9, Dejanas Davidovacas, Michaelas Ojo (7 atk. kam.) ir Billy Baronas (1/6 tritaškiai) po 8.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thoamsas (1/4 tritaškiai) ir Georgios Papagiannis (5 atk. kam.) po 12, Jimmeras Fredette‘as 11, Nikos Pappas 10, Nickas Calathesas 9 (4/10 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai, 4 kld., 1 naud. bal.), Konstantinos Mitoglou 14 (9 atk. kam.).