„Real“ kėlinį pralaimėjo 26 taškų skirtumu, tačiau vis tiek įveikė ALBA

[[ge:lrytas:lrytas:13544510]]

Rokas Giedraitis<br>V.Ščiavinsko nuotr.
 Berlyno ALBA<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 6, 2020, 8:52 PM, atnaujinta Feb 6, 2020, 11:51 PM

Eurolygoje šią savaitę žaidžiami sunkiosios savaitės mačai ir ketvirtadienį komandos žaidė antrąsias akistatas per tris dienas. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA namie pasitiko įspūdingą rezultatą dar neseniai rodžiusią ispanų Madrido „Real“, rungtynėse per kėlinį ispanams įmetė 26 taškais daugiau nei svečiai, tačiau „Real“ sugebėjo laimėti 103:97 (41:25, 9:35, 29:11, 24:26).

Rokas Giedraitis, praleidęs vieną mačą, akistatoje su karališkuoju klubu per 23 minutes įmetė 17 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei dvikovą baigė su 20 naudingumo balų.

Ispanijos ekipa galingai pradėjo dvikovą ir 10-ąją minutę pirmavo net 41:19, o Facundo Campazzo per pirmą kėlinį atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai – naujas Eurolygos rekordas. Argentinietis su 19 rezultatyvių perdavimų pakartojo Eurolygos rekordą, kuris be jo dar priklauso ir serbui Stefanui Jovičiui.

Pagalvoję, kad darbai atlikti, „Real“ krepšininkai atsipalaidavo ir ALBA per antrąjį ketvirtį sukūrė stebuklą – įmetė net 35 taškus, o praleido vos 9 ir ilsėtis išėjo pirmaudami 60:49. Tačiau jau trečiame kėlinyje ispanai susigrąžino iniciatyvą ir nugalėjo.

Nors vokiečių ekipa laikoma visiška vidutinioke ir yra Eurolygos turnyrinės lentelės pabaigoje, ALBA kaskart sugeba įkąsti. Antradienį Berlyno klubas išvykoje nugalėjo Milano „Olimpia“ 102:96.

„Real“ dar neseniai turėjo 13 pergalių seriją, tačiau nuvyko į Rusiją ir krito nuo CSKA ir „Chimki“. Tačiau išvažiavusi iš šios šalies, Madrido ekipa ir vėl atsigavo: dabar laimėjo jau tris mačus iš eilės.

Šią savaitę „Real“ sugebėjo palaužti Vitorijos „Baskonia“ 70:69.

Tarpusavio mače pirmame rate 85:71 laimėjo ispanai.

ALBA: Rokas Giedraitis 17, Marcusas Erikssonas 12, Martinas Hermannssonas ir Johannesas Thiemannas po 10.

„Real“: Anthony Randolphas ir Jaycee Carrollas po 27, Jeffery Tayloras 13, Facundo Campazzo 10.