Netikėtas smūgis CSKA – nukraujavęs „Olympiakos“ sugebėjo įveikti Eurolygos čempionus

[[ge:lrytas:lrytas:13544512]]

CSKA vejasi Eurolygos lyderius<br>vk.com/cskabasket nuotr.
CSKA vejasi Eurolygos lyderius<br>vkontaktre.ru nuotr.
CSKA vejasi Eurolygos lyderius<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 6, 2020, 8:52 PM, atnaujinta Feb 6, 2020, 11:13 PM

Eurolygoje šią savaitę žaidžiami sunkiosios savaitės mačai ir ketvirtadienį komandos žaidė antrąsias akistatas per tris dienas. Po nesėkmės antradienį su Stambulo „Anadolu Efes“, Maskvos CSKA klubas viešėjo Pirėjuje ir kovėsi su Kaune taip pat pralaimėjusia „Olympiakos“. Eurolygos čempionai tikėjosi Graikijoje sėkmės, tačiau džiūgavo namie žaidusi ekipa – „Olympiakos“ nugalėjo CSKA 72:59 (20:15, 13:19, 21:4, 18:21).

„Olympiakos“ pirmajame kėlinyje sugebėjo įgyti 8 taškų pranašumą – 18:10, tačiau jau antrame ketvirtyje buvo priekyje CSKA – 27:26. Toks skirtumas išliko ir sužaidus du kėlionius – 34:33.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2,5 minutės Eurolygos čempionai pasižymėjo dvitaškiu 36:37, bet tada visiškai sustojo ir tuo pasinaudojęs „Olympiakos“ laimėjo atkarpą 17:2 ir po trijų kėlinių turėjo labai solidžią persvarą – 54:38.

Ketvirtajame ketvirtyje komandas skyrė jau 20 taškų – 62:42 ir nors CSKA aptirpdė skirtumą iki 56:65, nuo pralaimėjimo Rusijos čempionas neišsisuko. „Olympiakos“ rungtyniavo be Vassilio Spanoulio, Tayloro Rochestie Ir Georgios Printezio. Pirėjo komanda taip pat laimėjo ir pirmojo rato mačą 84:79 – tuomet dvikovoje Maskvoje prie komandos vairo stovėjo Kęstutis Kemzūra.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 19 (6 atk. kam., 5 per. kam., 26 naud. bal.), Augustine‘as Rubitas 13, Brandonas Paulas (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Nikola Milutinovas (12 atk. kam.) po 11, Wade‘as Baldwinas 8 (5 kld.).

CSKA: Mike‘as Jamesas 20 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Darrunas Hilliardas 11, Joelis Bolomboy‘us 7 (6 atk. kam.).