Neįtikėtinas rezultatas – „Zenit“ Eurolygoje per kėlinį neįmetė nė vieno dvitaškio

[[ge:lrytas:lrytas:13557184]]

„Panathinaikos“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 7, 2020, 9:27 PM, atnaujinta Feb 8, 2020, 12:16 AM

Eurolygoje – dvigubų mačų savaitė. Penktadienį į kovą dėl pergalių stojo dar penkios poros komandų. Pralaimėjimą namie patyręs Atėnų „Panathinaikos“ pabandė atsigriebti akistatoje su Sankt Peterburgo „Zenit“ ir tai padarė po šiek tiek nervingų rungtynių 96:81 (30:11, 16:29, 25:20, 25:21).

„Zenit“ pirmąjį kėlinį tiesiog sužaidė įspūdingai tragiškai – vienu metu atsiliko 19:4, po po dešimties minučių rezultatas buvo 30:11.

Naujas turnyro antirekordas – Rusijos ekipa per pirmąjį kėlinį nepataikė nė vieno dvitaškio metimo – iš 4 neįkrito nė vienas. Rusai pelnė tris tritaškius ir du taškus pridėjo baudomis.

Tačiau antrame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis: Sankt Peterburgo klubas puikiai žaidė, o šeimininkai tik stebėjo, kaip svečiai vejasi.

Baigiantis ketvirčiui rezultats buvo tik 40:42 „Panathinaikos“ naudai, tačiau įspūdingą tritaškį paskutinę kėlinio sekundę įmetęs Deshaunas Thomasas padėjo graikams atitrūkti 46:40.

Po didžiosios pertraukos Graikijos čempionatas atitrūko 57:47 ir išlaikė persvarą iki mačo pabaigos.

DeShaunas Thomasas pelnė 27 taškus, atkovojo 6 kamuolius. Jam taplkino 15 taškų įmetęs Tyrese’as Rice’as, 11 – Kostas Mitoglou, po 9 – Georgios Papagiannis ir Nickas Calathesas (9 rez. perd.).

„Zenit“ lyderiu buvo 21 tašką pelnęs Gustavo Ayonas, 10 pridėjo Willas Thomasas, 8 – Timas Abromaitis, po 7 – Andrew Albicy, Antonas Ponkrašovas ir Austinas Hollinsas.

Ricko Pitino kariauna jau buvo įsibėgėjusi, tačiau ją šią savaitę sustabdė Belgrado „Crvena zvezda“, įveikusi graikus 78:73. Tai buvo antroji nesėkmė „Panathinaikos“ iš eilės.

Rusijos komanda metų pradžioje džiaugėsi keliomis rimtomis pergalėmis, tačiau dabar turi pralaimėjimų šleifą – nusileido „Barcelona 72:90 ir šią savaitę „Fenerbahce“ 68:73.

Pirmose rungtynėse Sankt Peterburge graikai laimėjo 89:79.