„Valencia“ spurtavo lemiamame kėlinyje ir paliko „Bayern“ Eurolygos autsaideriu

[[ge:lrytas:lrytas:13557239]]

„Bayern“ krepšininkai kol kas yra Eurolygos autsaideriai<br>Imago/Scanpix nuotr.

Feb 7, 2020, 4:05 PM, atnaujinta Feb 8, 2020, 12:20 AM

Eurolygoje – dvigubų mačų savaitė. Penktadienį į kovą dėl pergalių stojo dar penkios poros komandų. Turnyro paskutinėje vietoje esantis Miuncheno „Bayern“ klubas bandė kilti namie kovodamas su ispanų „Valencia“, tačiau ir vėl patyrė nesėkmę. 12-ąją pergalę iškovojusi „Valencia“ palaužė vokiečius 66:59 (15:13, 9:17, 21:16, 21:13).

Paskutinio kėlinio 5 minutę rezultatas buvo lygus 52:52, bet Mike’as Tobey’us pataikė iš toli, Alberto Abalde pridėjo du taškus, o Aaronas Doornekampas – dar vieną tritaškį ir ispanai pabėgo 60:52.

Po tokio spurto „Bayern“ nemetė jokių savo kozirių ir kapituliavo.

Prie pergalės po 11 taškų pridėjo Aaronas Doornekampas ir Mike’as Tobey’us, 10 – Vanja Marinkovičius, 9 – Bojanas Dubljevičius, po 8 – Maurice’as Ndouras ir Alberto Abalde.

Miuncheno klubui 15 taškų surinko Gregas Monroe (6 atk. kam.) 12 – Nihadas Džedovičius, 10 – Paulas Zipseris, 8 – Petteri Koponenas.

Tragiškai penkiais pralaimėjimais startavusi Eurolygoje „Valencia“ po truputį atsigavo ir dabar „uždaro“ aštuoneto komandų ratą, kurios pasibaigus reguliariam sezonui varžysis atkrintamuosiuose mačuose.

Trečiadienį namie žaidęs Valencijos klubas apmaudžiai nusileido kitai Ispanijos komandai „Barcelona“. Nors šeimininkai iki ketvirto kėlinio turėjo ir 16 taškų persvarą, likus žaisti 3 sek. Nikolos Mirotičiaus dvitaškis lėmė katalonų pergalę.

Tuo tarpu vokiečiai per pastaruosius 10 mačų tik kartą džiaugėsi sėkme, pergalę atėmę iš Tel Avivo „Maccabi“ 80:68. Šią savaitę „Bayern“ iki dviejų pratęsė pralaimėjimų seriją, nusileidęs Vilerbano ASVEL 65:75

Pirmojo rato dvikovoje „Valencia“ tiesiog sutraiškė Vokietijos ekipą 82:56.