Alytuje – nesėkmingas „Dzūkijos“ bandymas pakirpti sparnus Panevėžio „Lietkabeliui“

[[ge:lrytas:lrytas:13568255]]

Panevėžio „Lietkabeliui“ šis sezonas sėkmingas.<br>FIBA nuotr.

Feb 8, 2020, 6:45 PM, atnaujinta Feb 8, 2020, 9:50 PM

LKL čempionato 22-ojo turo rungtynėse šeštadienį Alytuje „Dzūkija“ (6/15) nesugebėjo sustabdyti į antrąją vietą pakilusio Panevėžio „Lietkabelio“ (15/7) ir pralaimėjo 65:73 (18:19, 16:19, 10:23, 21:12).

Panevėžiečiai šią savaitę stebuklingai pateko į FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį, o LKL čempionate jų reikalai kaip niekad geri.

„Dzūkijai“ kovoje dėl vietos aštuntuke kiekviena pergalė gali būti aukso vertės, bet komanda stokoja išvermės ir šviežio kraujo.

Šeštadienį alytiškiai laikėsi du kėlinius (34:38), bet po pertraukos svečiai įgijo solidų pranašumą ir nužygiavo į pergalę.

Pirmoje rungtynių dalyje pabėgti niekaip nesugebėję panevėžiečiai geriausią atkarpą sužaidė trečiajame. Vedami Pauliaus Valinsko ir Željko Šakičiaus svečiai laimėjo jį 23:10 ir prieš paskutinį ketvirtį jau pirmavo solidžia persvara (61:44).

Ketvirtajame kėlinyje dzūkai dar bandė vytis, sumažino atsilikimą iki vienaženklio, tačiau pergalės išplėšti alytiškiams nepavyko.

Panevėžio komandoje neatsirado vieno lyderio, tačiau jo ir neprireikė – net penki komandos žaidėjai sukaupė dviženklius naudingumo balų skaičius.

Paulius Valinskas nepaliaujamai šaudė iš toli (4/11 tritaškių), iš viso įmetė 22 taškus ir tai buvo jo rezultatyviausios rungtynės šį sezoną.