Domantas Sabonis ir „Pacers“ vėl neatlaikė įsibėgėjusių NBA čempionų spaudimo

Domantas Sabonis pelnė 19 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, bet tai neišgelbėjo komandos. NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį „Indiana Pacers“ (31/21) namuose 106:115 (31:36, 32:28, 20:23, 23:28) nusileido titulą ginančiam „Toronto Raptors“ (34/14).

Domantas Sabonis pelnė 19 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.<br> AP/Scanpix nuotr.

2020-02-08 06:32, atnaujinta 2020-02-08 09:16

Lietuviui tai buvo 39-asis šio sezono dviženklis.

23 metų 211 cm ūgio puolėjas žaidė ilgiausiai savo komandoje – 39,5 min. Jis surinko 19 taškų (8/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 16 kamuolių (4 puolant), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 6 klaidas ir 2 sykius prasižengė. Jo plius minus rodiklis buvo geriausias tarp starto penketo žaidėjų (-3).

Toronto komanda pasiekė naują klubo rekordą, iškovojusi 13-ąją pergalę iš eilės.

Į duobę kritusi Indianapolio ekipa suklupo ketvirtą kartą iš eilės ir jau trečias iš eilės rungtynes pralaimėjo namuose.

„Raptors“ nepralaimi nuo sausio 15-osios, o „Pacers“ ekipą įveikė antrąkart per tris dienas.

Kartu tai buvo pirmoji per 13 mėnesių „Raptors“ pergalė Indianapolyje.

„Pacers“ ekipos neištempė ir pirmąkart šį sezoną namuose starto penkete rungtynes pradėjęs Victoras Oladipo, kuris pelnė 15 taškų.

Mačo baigtį nulėmė „Raptors“ spurtas 12:3 trečiojo kėlinio pabaigoje. Svečiai nutolo 87:78.

Nors tada aikštę dėl traumos paliko svečių žvaigždė Kyle'as Lowry ir šeimininkai priartėjo iki 99:101 ketvirtojo kėlinio viduryje, dar vienas „Raptors“ spurtas 12:4 padidino skirtumą iki dviženklio 113:103.

„Pacers“: Domantas Sabonis 19 (16 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 16 (8 rez. perd.), Victoras Oladipo 15, T.J. McConnellis ir Justinas Holiday po 12.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 22 (10 atk. kam.), Fredas VanVleetas 20 (7 rez. perd.), Terence'as Davisas 17 (8 atk. kam.), O.G.Anunoby ir Kyle'as Lowry (11 rez. perd.) po 16.