Tragiškas „Pacers“ pasirodymas: „Raptors“ sutriuškino jį rekordiniu skirtumu, net ir D. Sabonis nepadėjo

„Toronto Raptors“ (42/15) sekmadienį iškovojo vieną įspūdingiausių savo pergalių prieš ne bet ką, o „Indiana Pacers“ (33/24): namie žaidę NBA čempionai tiesiog nušlavė nuo savo kelio Indianapolio krepšininkus, įveikę juos 46 taškų skirtumu 127:81 (34:12, 29:20, 22:23, 42:26).

Domantas Sabonis su „Pacers“ patyrė skaudų pralaimėjimą Kanadoje<br> AP/Scanpix.com nuotr.

Feb 24, 2020, 6:38 AM, atnaujinta Feb 24, 2020, 9:00 AM

Kanados ekipa pirmavo net 49 taškų skirtumu ir tai buvo didžiausias šio sezono visų mačų skirtumas, o „Raptors“ pasiekė naują rekordą – iki sekmadienio ji buvo praėjusių metų lapkričio 18-ąją įveikusi 36 taškų skirtumu „Charlotte Hornets“.

Tai mažiausiai taškų, kiek „Pacers“ sugebėjo įmesti šį sezoną – blogiau buvo tik lapkričio 29 dieną, kai į to paties „Raptors“ klubo krepšį Indianapolio atstovai įmetė 83 taškus.

Jau dabar specialistai kalba, kad šis mačas aiškiai parodė: atkrintamosiose kovose su Victoru Oladipo ar be jo, su Domantus Saboniu, ar be jo, tačiau „Pacers“ neturės jokių šansų prieš Kanados ekipą.

Šis triuškinimas buvo jau 13-oji „Raptors“ pergalė iš eilės namie prieš Indianos krepšininkus, kuris leido Torontui padidinti sėkmių seriją čempionate iki devynių laimėjimų iš eilės.

D.Sabonis šiame mače ir vėl pasižymėjo dvigubu dviženkliu, per 31 minutę įmetęs 14 taškų ir atsikovojęs 11 kamuolių, tačiau tai buvo menka paguoda.

Indianos krepšininkai nesugebėjo atsitokėti po smūgio pirmąjame kėlinyje, kai šeimininkai jį laimėjo net 34:12 – svečiai pataikė vos 4 metimus iš 23 ir taip palaidojo dvikvos intrigą.

„Mes patys palaidojome rungtynes, – po mačo aiškino D.Sabonis. – Mes nesugebėjome atlikti net prasčiausių dalykų po krepšiais. Net kai žaidimas šiek tiek išsilygino, mes nesugebėjome jo normaliai pradėti“. Po dviejų kėlinių „Raptors“ pirmavo 63:32, o po trijų – 85:55.

„Tai jau ir vėl galingai gerai suteptas mechanizmas, kuris puikiai veikia. Viską, ką turime daryti, tai tik galvoti apie save, o ne apie kitų komandų pajėgumus“, – po rungtynių patenkintas aiškino Kyle'as Lowry, įmetęs 16 taškų ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jo rekordinė dviženklės statistikos serija – dabar ji siekia šešias dvikovas iš eilės.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 21 (7/8 dvit.), Mattas Thomasas 17 (5/7 trit.), Kyle’as Lowry 16 (11 rez. perd.), Serge’as Ibaka 15 (15 atk. kam.), Terence’as Davisas 13.

„Pacers“: Domantas Sabonis (11 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Aaronas Holiday po 14, Justinas Holiday 12 (4/7 trit.), Malcolmas Brogdonas 9, Dougas McDermottas 8.