Siautėjęs V. Micičius įveikė R. Giedraičio vedamą ALBA komandą

Naudingai rungtyniavęs Vasilije Micičius atvedė Stambulo „Anadolu Efes“ klubą į pergalę Vokietijoje.

V.Micičius.<br>Twitter nuotr.
 Rokas Giedraitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 27, 2020, 8:53 PM, atnaujinta Feb 27, 2020, 11:21 PM

Turkijos klubas ketvirtadienį Eurolygos išvykos rungtynėse pranoko Berlyno ALBA krepšininkus – 99:86 (32:21, 18:26, 29:18, 20:21).

Svečiai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje (32:21), tiesa, ALBA krepšininkai greitai grąžino intrigą – 47:50.

Tačiau po ilgosios pertraukos sugrįžę Stambulo krepšininkai užkūrė dar vieną puolimo bangą, kuri nuplovė šeimininkų krepšininkus – 79:65.

ALBA klubui atstovaujantis Rokas Giedraitis aikštėje praleido 23 minutes, per jas pelnė 17 taškų (2/9 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Svečių gretose puikiai žaidė buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius V.Micičius. Serbas per 36 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Šiame mače nežaidė „Anadolu Efes“ lyderis Shane‘as Larkinas.

ALBA: Martinas Hermannssonas 19 (4/5 trit., 8 rez. perd.), Rokas Giedraitis 17 (4/6 dvit., 2/9 trit.), Marcusas Erikssonas 14 (3/6 trit.), Nielsas Giffey 13 (3/6 dvit.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (4/5 dvit., 9 rez. perd., 9 kld., 35 naud. bal.), Adrienas Moermanas 19 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Tiboras Pleissas 18 (9/12 dvit.),  Rodrigue‘as Beaubois 15 (3/4 trit.).