Puikiai žaidęs D. Lavrinovičius nukalė „Vyčio“ pergalę per pratęsimą

Šilutės „Šilutė“ (23-11) NKL pirmosios grupės rungtynėse po pratęsimo patyrė pralaimėjimą 71:78 (10:20, 17:14, 19:10, 18:20, 7:14) Darjušo Lavrinovičiaus vedamai Šakių „Vyčio“ (17-17) ekipai.

Puikiai žaidęs D. Lavrinovičius nukalė „Vyčio“ pergalę per pratęsimą.<br>NKL/D.Lukšos nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2020-02-27 20:39

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 52 sekundes, Lavrinovičius tritaškiu išvedė svečius į priekį – 64:62. Kitoje atakoje Simonas Serapinas neklydo nuo baudų metimo linijos ir rezultatą išlygino – 64:64.

Per likusį laiką nei viena ekipa nepasižymėjo ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu Lavrinovičius pelnė 9 taškus ir padėjo svečiams iškovoti pergalę – 78:71.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo pratęsimo herojus Darjušas Lavrinovičius, brolis pelnė 24 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus tiek pat kartų suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Šilutė“: Simonas Serapinas 22, Ibrahimas Sylla 13 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 9 (5 atk. kam.).

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 24 (26 naud. bal., 6 atk. kam.), Karolis Kokoška 12, Paulius Semaška 11, Marijus Užupis 10 (14 atk. kam).