Vis dėlto kai kurių krepšinio apžvalgininkų manymu, „Olimpia“ atsidūrė tunelyje, kurio gale šviesos nematyti.
„Blogas „Olimpia“ ruožas tęsiasi“, – po rungtynių, kuriose Kauno krepšininkai nugalėjo Milano komandą 105:97, galutiniu rezultatu nusivylė Italijos krepšinio interneto svetainė „Pianetabasket“.
Susiję straipsniai
„Pratęsimas Kaune buvo kartus“, – apmaudo neslėpė ir krepšinio žurnalo „Superbasket“ interneto svetainė.
„Tunelio gale šviesos nematyti“, – garsiausiam Italijos krepšinio klubui liūdną išvadą padarė dienraštis „La Repubblica“.
„Vėl nieko gero „Olimpia“ komandai, kuri aršiai kovojo, bet gražiai pralaimėjo ir dėl traumos prarado Sergio Rodriguezą, – rašė „Superbasket“. – Rungtynių leitmotyvas buvo „Žalgirio“ bandymas pabėgti ir „Olimpia“ bandymas nagais ir dantimis pavyti.
Vis dėlto per pratęsimą lietuviai buvo šviežesni ir judresni. Ettorės Messinos komanda dabar yra juodoje krizėje, kurią iliustruoja septyni pralaimėjimai per pastarąsias aštuonerias rungtynes. Užduotis patekti į atkrintamąsias varžybas vis sunkėja.“
„Milano komandą pakėlė K.Sykesas, puikiai žaidęs antrojoje pusėje, ir D.Crawfordas, kurie pataikė svarbius tritaškius. Tačiau gindamasi „Olimpia“ dažnai praleisdavo lengvus metimus, krepšininkai prastai keitėsi dengiamaisiais, – Italijos komandos žaidime daug trūkumų pastebėjo „BasketItaly“ interneto svetainė. – „Žalgiryje“ pasižymėjo Nigelas Hayesas, kaip visada, naudingai žaidė Zachas LeDay ir visapusis Edgaras Ulanovas. Jie labiausiai skriaudė „raudonus-baltus.“
„Vladimiro Micovo ir Sergio Rodriguezo blykstelėjimai padėjo E.Messinos komandai likti paviršiuje, bet N.Hayeso, E.Ulanovo ir Z.LeDay energija per pratęsimą nulėmė dar vieną „Olimpia“ pralaimėjimą“, – „Žalgirio“ lyderius pagyrė Milano sporto dienraštis „Gazzetta dello Sport“.
„Olimpia“ neleido varžovams aiškiai laimėti kovos dėl atšokusio kamuolio, bet nepakankamai aktyviai gynėsi nuo E.Ulanovo ir jo komandos draugų, kurie lengvai rasdavo kelius prie svečių krepšio. Šarūno Jasikevičiaus komanda pranoko varžovus fiziškai ir puikiai pasinaudojo progomis“, – dvikovą nagrinėjo „La Repubblica“.
„Trenerio E.Messinos komanda Lietuvoje kovojo iš paskutiniųjų, bet pralaimėjo per pratęsimą ir apsunkino savo padėtį turnyro lentelėje“, – rašė sporto dienraštis „Tuttosport“.
„Olimpia“, kaip ir „Žalgiris“, per 26 turus iškovojo 11 pergalių. Šios komandos dalijasi dešimtąją vietą ir tik vienu tašku atsilieka nuo aštuntosios pozicijos.
Tačiau Milano krepšininkai per pastarąsias 18 rungtynių laimėjo tik 4 kartus ir nuosekliai smunka žemyn. Priešingai nei Kauno komanda, laimėjusi 8 iš 10 pastarųjų rungtynių.
Nors turnyro padėtis yra visai pusėtina, italų tikėjimas „Olimpia“ galimybėmis po penkių nesėkmingų sezonų patekti į ketvirtfinalį senka.
„Atkrintamosios varžybos tolsta“, – net ir antraštėje parašė sporto dienraštis „Tuttosport“.
„Atrodo, kad E.Messinos vyrų atkrintamųjų varžybų viltis blėsta. Juo labiau kad nerimą kelia dėl traumos aikštę palikusio S.Rodriguezo sveikata“, – po pralaimėjimo „Žalgiriui“ nuliūdo „BasketItaly“.








