NKL: „Žalgiris-2“ patiesė „Telšius“, „Šilutė“ pasiekė revanšą prieš brolių Lavrinovičių „Vytį“

Prieš dvi dienas Šakių „Vytis“ (18 pergalių ir 18 pralaimėjimų) ir „Šilutė“ (24/12) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse žaidė pratęsimą ir nors šeštadienį šių ekipų dvikovoje papildomų 5 minučių neprireikė, bet kova vis tiek buvo atkakli. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje Šakių komandą palaužė 64:59 (15:15, 16:12, 15:14, 18:18).

Kerras Kriisa pelnė 26 taškus.<br> D.Lukštos nuotr.

2020-02-29 20:59, atnaujinta 2020-03-01 12:24

„Šilutės“ ekipoje naudingiausiai žaidęs Simonas Serapinas per 32 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko +15 naudingumo balų.

Darjušas Lavrinovičius „Vyčiui“ surinko 10 taškų (5/11 dvitaškiai, 10 atk. kam.) ir +19 naudingumo balų.

Kšyštofo Lavrinovičius sąskaitoje 4 taškai (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 blokas, 4 pražangos, 2 klaidos ir +5 naudingumo balai.

„Vytis“: Paulius Semaška 15 (5/9 dvitaškiai, 7 per. kam.), Šarūnas Vingelis 12 (3/4 tritaškiai), Darjušas Lavrinovičius 10 (5/11 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Marijus Užupis 8, Karolis Kokoška 5, Kšyštofas Lavrinovičius ir Paulius Beliavičius po 4, Justas Sakalauskas 1 taškas. Gabrielius Čelka (01:12 min.) taškų nesurinko.

„Šilutė“: Simonas Serapinas 13 (3/6 tritaškiai), Andrius Gaidys 11 (3/6 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), Byronas Sanfordas, Ernestas Sederavičius ir Omaras Alstonas po 8, Paulius Poška ir Modestas Paulauskas po 6, Evaldas Džiaugys 4 taškai. Ibrahima Sylla (12:55) taškų nesurinko.

„Žalgiris-2“ patiesė „Telšius“

Įspūdingai žaidęs Kerras Kriisa kartu su Kauno „Žalgiriu-2“ (19/17) patiesė vienus NKL lyderių „Telšius“ (29/7). Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose Žemaitijos komandą pranoko 92:87 (29:35, 23:17, 18:18, 22:17).

K.Kriisa nugalėtojams per 29 minutes pelnė 26 taškus (2/3 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 10/11 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius suklydo ir surinko +31 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 26 (4/10 tritaškiai, 10/11 baudos, 8 rez. perdav.), Justinas Ramanauskas 17 (5/6 dvitaškiai), Mantas Rubštavičius 15 (3/4 tritaškiai), Erikas Venskus 11 (3/7 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Paulius Murauskas ir Giedrius Bergaudas po 8, Laurynas Vaištaras ir Karolis Babušis po 3, Modestas Kancleris 1 taškas. Vitalijus Kozys (18:11 min.), Nedas Kancleris (11:49) ir Gytis Mačionis (07:00) taškų nesurinko.

„Telšiai“: Tomas Rimša 15 (4/7 tritaškiai), Mindaugas Norkus 14 (7/7 dvitaškiai), Ovidijus Kaminskis (7 atk. kam.) ir Rytis Biliartas (6/10 dvitaškiai) po 13, Gytis Sirutavičius 11 (3/6 tritaškiai), Ernestas Bružas 8, Laurynas Kaveckis 7, Ignas Razutis 4, Vilius Pocius 2 taškai. Tomas Domarkas (01:30) taškų nesurinko.