Galinga pergalė: siautėjantis J. Valančiūnas pranoko L. Jameso ir A. Daviso duetą

Jonas Valančiūnas pranoko ir Anthony Davisą, ir LeBroną Jamesą, o „Memphis Grizzlies“ (29/31) namuose sutriuškino „Los Angeles Lakers“ (45/13) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2020-03-01 06:42, atnaujinta 2020-03-01 08:46

„Grizzlies“ šeštadienį nepaliko vilčių žvaigždėms iš Los Andželo – 105:88 (29:25, 29:21, 28:20, 19:22).

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių ėmė kontroliuoti rungtynes, o J.Valančiūnas pirmojo kėlinio metu pelnė 8 taškus ir vedė „Grizzlies“ į priekį – 29:25.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai sugebėjo dar labiau sustiprinti savo pozicijas – 58:46.

Po ilgosios pertraukos „Grizzlies“ žaidimo stilius nesikeitė, jie toliau taikė agresyvią gynybą, kuri varė iš proto „Lakers“ lyderius.

Trečiąjį kėlinį „Grizzlies“ laimėjo 8-iais taškais, tad prasidedant lemiamam ketvirčiui rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus – 86:66.

27-erių 213 cm ūgio J.Valančiūnas aikštėje pranoko savo tiesioginį konkurentą A.Davisą. Lietuvis per 31 minutę pelnė 22 taškus (10/15 dvit. met.), atkovojo 20 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

A.Davisas per 25 min. pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Tuo tarpu L.Jamesas įmetė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“: Ja Morantas 27 (14 rez.perd.), Dillonas Brooksas 24, Jonas Valančiūnas 22 (20 atk. kam).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19 (10 rez. perd.), Anthony Davisas 15 (9 atk. kam), Kyle’as Kuzma 10.

Kiti rezultatai:

„New York Knicks“ – „Chicago Bulls“ 125:115 (31:25, 35:28, 23:33, 36:29);

„Atlanta Hawks“ – „Portland Trail Blazers“ 129:117 (23:28, 40:28, 44:34, 22:27);

„Miami Heat“ – „Brooklyn Nets“ 116:113 (24:27, 33:22, 34:31, 2533);

„Cleveland Cavaliers“ – „Indiana Pacers“ 104:113 (31:30, 27:26, 28:30, 18:27);

„Memphis Grizzlies“ – „Los Angeles Lakers“ 105:88 (29:25, 29:21, 28:20, 19:22);

„Boston Celtics“ – „Houston Rockets 110:111 (28:19, 28:26, 22:36, 26:23, 6:7);

„San Antonio Spurs“ – „Orlando Magic“ 114:113 (38:27, 23:26, 24:28: 29:32);

„Phoenix Suns“ – „Golden State Warriors“ 99:115 (41:28, 24:33, 16:31, 18:23).