NBA naktis: lyderių mūšyje Los Andžele – saldi LeBrono Jameso ir „Lakers“ pergalė

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį susigrūmė dvi geriausios reguliariojo sezono komandos, kurios žadama akistata finale. LeBrono Jameso vedama Vakarų konferencijos lyderė „Los Angeles Lakers“ (48/13) namuose pranoko Giannio Antetokounmpo tempiamą Rytų konferencijos lyderę „Milwaukee Bucks“ (53/10) ekipą 113:103 (19:22, 29:26, 39:28, 26:27).

Giannis Antetokounmpo prieš Lebroną Jamesą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 7, 2020, 6:44 AM, atnaujinta Mar 7, 2020, 9:47 AM

„Lakers“ po šios pergalės tapo pirmąja Vakarų konferencijos komanda, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose varžybose.

Superžvaigdžių dvikovoje pranašesnis buvo LeBronas, kuris per 37 min. pelnė 37 taškus (11/14 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 12/15 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Giannis Antetokounmpo per 36 min. surinko 32 taškus (9/15 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 11/14 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių baigtį lėmė trečiasis kėlinys, kai „Lakers“ spurtavo 18:0 ir nutolo 68:55.

Trečiajame kėlinyje L.Jamesas pasiekė 34 tūkst. pelnytų taškų ribą. Per visą NBA istoriją tiek ir daugiau yra įmetę tik du žaidėjai – Kareemas Abdul-Jabbaras ir Karlas Malone'as.

Rungtynių lyderiai.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37, Anthony Davisas 30 (9 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 11 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (12 atk. kam.), Donte DiVincenzo 17, Brookas Lopezas 13, Khrisas Middletonas 12.