„Real“ startavo pergalingai, Las Palmą užpylęs tritaškiais

Valensijoje startavęs atsinaujinęs Ispanijos krepšinio čempionatas karališkajam Madrido „Real“ klubui netapo sensacingu. Pirmajame savo mače B grupėje Madrido krepšininkai 91:73 (37:16, 21:32, 11:14, 22:11) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ ekipą.

„Real“ žaidėjas A. Randolphas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 19, 2020, 8:15 AM, atnaujinta Jun 19, 2020, 8:35 AM

„Real“ jau pirmame kėlinyje parodė savo jėgą ir įmetė 37 taškus bei nutolo net 21 taško skirtumu nuo varžovo 37:16. Kitą vertus, tokia pradžia neišmušė Las Palmo žaidėjų ir vėžių ir jie ketvirtame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 5 taškų 64:69.

Tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo nuveikti „Gran Canaria“. Masdrido ekipa spurtavo 9:0 ir jau po Rudy Fernandezo tolimo metimo buvo priekyje 78:64.

„Real“ klubą terorizavo 26 metų 208 cm ūgio puolėjas amerikietis Mattas Costello, kuris per 23 minutes pelnė 26 taškus (4/5 tritaškių), atsikovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Madrido klubas varžovus užpylę tritaškiais – 15/30 (50 procentų taiklumas).

„Real“: Jaycee Carrollas (3/4 tritaškių) ir Sergio Llullas (3/7 tritaškių) po 19, Anthony Randolphas (3/4 tritaškių) ir Nicolas Laprovittola (3/4 tritaškių) po 11, Walteris Tavaresas (7 atk. kam., 5 blokai) ir Rudy Fernandezas po 7.

„Gran Canaria“: Mattas Costello 26 (8 atk. kam.), Johnas Shurna 10, Ioannis Bourousis ir Beka Burjanadze po 6.

Valensijoje sėkme varžybas pradėjo ir šeimininkai. „Valencia“ krepšininkai B grupės rungtynėse 90:74 (22:14, 28:27, 17:19, 23:14) įveikė Androros „MoraBanc“ klubą.

Tuo tyarpu Renaldo Seibučio atstovaujamas Saragosos „Casademont“ (0/1) nusileido Burgoso „San Pablo“ (1/0) ekipai – 86:92 (21:26, 18:21, 24:22, 23:23). Teisa lietuvis jau senokai nežaidžia ir gydosi traumą.