„Real“ treneris P. Laso apie netikėtai pasibaigusį sezoną: „Karčiai-saldus skonis“

Madrido „Real“ atnaujintose Ispanijos krepšinio čempionato kovose Valensijoje nesugebėjo prasibrauti į pusfinalį, grupėje laimėję tris mačus ir dukart nusileidę varžovams. Tai lėmė, kad karališkasis klubas liko tik trečias ir pirmą kartą per 12 metų nepateko į turnyro pusfinalį.

Pablo Laso su "Real" nepavyko šiemet prasibrauti į Ispanijos čempionato pusfinalį<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 28, 2020, 10:23 AM, atnaujinta Jun 28, 2020, 10:25 AM

Netikėtai greitai pasibaigusį atnaujintą čempionatą įvertino „Real“ klubo treneris Pablo Laso, kuris tikino, kad jaučia dvejopą jausmą.

„Turnyro šūkis buvo „sugrįžti, vadinasi laimėti“. Mes sugrįžome, bet nelaimėjome, – portalas eurohoops citavo P.Laso žodžius. – Nesu patenkintas žaidimu turnyre, turėjome laimėti čempionatą.

Bet kaip ir kitos ekipos, kurios dalyvauja atnaujintame čempionate Valensijoje, turiu įvertinti visą sezoną, o ne tik šias buvusias kovas.

Mes laimėjome Super taurę ir Karaliaus taurę, užėmėme antrąją vietą ACB kovose ir Eurolygoje. Reikia žiūrėti į visumą, o ne tik kelis mačus.

Buvome puikiai subalansuota ekipa iki kovo 12 dienos, kai teko nutraukti dėl koronaviruso visus mačus. Bet kuriuo atveju sveikinu vaikinus su jų pasirodymu ir darbu sezono metu, o išeiname iš šio sezono su karčiai-saldžiu skoniu“.

Madrido „Real“ klubas pergale baigė savo pasirodymą atnaujintose Ispanijos krepšinio pirmenybėse, B grupėje įveikęs Saragosos „Casademont“ ekipą 94:88 (22:17, 26:19, 29:25, 17:27), tačiau šis laimėjimas tapo tik menka paguoda – per pastaruosius dvyliką metų karališkasis klubas pirmą kartą nepateko į atkrintamuosius mačus.

Mat „Real“, kurią į priekį vedė treneris Pablo Laso, grupėje laimėjo 3 akistatas ir nusileido du kartus ir užėmė 3 vietą – tokį patį patį rezultatą parodžiusi Burgoso „Miraflores“ komanda įsitaisė antroje vietoje, nes laimėjo tarpusavio mačą 87:83.

Pusfinalio etape, kuris vyks tik iš vieno mačo, sekmadienį Valensijos „Valencia“ susigrums su Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“, o Burgoso ekipa santykius aiškinsis su „Barcelona“.