Jono Valančiūno pastangos vainikuotos pergale prieš „Heat“

Įspūdingą pergalę NBA kontroliniame mače antradienį iškovojo „Memphis Grizzlies“ ekipa, Orlando „burbule“ 128:110 (41:33, 28:19, 37:32, 22:26) susitvarkiusi su „Miami Heat“. Be gynybos žaistose rungtynėse Memfis jau pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį įmetęs 41 tašką, o po to to didino atotrūkį.

Jonas Valančiūnas<br> Zuma Press/Scanpix.com nuotr.

Jul 29, 2020, 8:33 AM, atnaujinta Jul 29, 2020, 10:18 AM

Trečiame kėlinyje „Grizzlies“ susikrovė jau solidžią persvarą 67:50.

Jonas Valančiūnas buvo savo ekipos lyderiu – per 28 minutės įmetė 15 taškų (5/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/7 baudų metimų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo 2 blokus, 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Grizzlies“ krepšininkai šioje akistatoje pasižymėjo tolimais metimais: išmetė 42 tritaškius ir pataikė net 19 (45 proc.).

Tai buvo paskutiniosios Memfio kontrolinės rungtynės prieš prasidedant antaujintam NBA čempionatui liepos 30 dieną.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23 (4/6 tritaškių), Ja Morantas 22 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 15 (15 atk. kam.), Kyle‘as Andersonas 13 (7 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as (7 atk. kam.) ir Jarenas Jacksonas po 11, Tyusas Jonesas 10 (2/2 tritaškių).

„Heat“: Jimmy Butleris 18 (8 rez. perd.), Bamas Adebayo 16, Jae‘us Crowderis 12 (3/8 tritaškių, 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 11, Kelly Olynykas ir Goranas Dragičius po 9.