Galingas J. Valančiūno žaidimas negelbėjo: „Grizzlies“ patyrė penktąjį pralaimėjimą paeiliui

Jonas Valančiūnas žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (32-37) trečiadienį patyrė dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje. Šįkart „Grizzlies“ nusileido „Utah Jazz“ (43-25) krepšininkams – 115:124 (31:25, 24:39, 33:25, 27:35).

Jonas Valančiūnas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2020-08-06 00:18, atnaujinta 2020-08-06 09:57

Rungtynės prasidėjo taikliomis abiejų komandų atakomis, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą įgijo „Grizzlies“ krepšininkai – 31:25.

Nepaisant to, antrojo kėlinio viduryje „Jazz“ žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą, o po Joe Ingleso tolimo metimo įsiveržė į priekį – 57:54.

Maža to, paskutinėmis kėlinio minutėmis „Jazz“ komanda surengė spurtą 7:1 bei dar labiau nutolo – 64:55.

Po ilgosios pertraukos vėl vyravo kiek padrikas žaidimas, tačiau J.Valančiūno komandai pavyko pavyti varžovus ir sumažinti deficitą iki minimumo – 88:89.

Lemiamo ketvirčio viduryje „Jazz“ įgijo penkių taškų pranašumą – 110:105. Po keletos akimirkų „Jazz“ pranašumas dar labiau padidėjo – 116:105. „Grizzlies“ laiko liko vis mažiau.

J.Valančiūnas taikliu metimu dar bandė mažinti deficitą (113:118), tačiau laiko pavyti varžovus nebeliko.

Tai buvo jau penktasis „Grizzlies“ pralaimėjimas paeiliui ir ketvirtasis Orlando „burbule“. Po šios nesėkmes J.Valančiūno šansai žengti į atkrintamąsias dar labiau sumenko.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 34 minutes, per jas pelnė 21 tašką (8/17 dvit.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 21 (8/14 dvit., 14 atk. kam.), Ja Morantas (9 rez. perd.) ir Graysonas Allenas po 20 (6/8 trit.), Kyle'as Andersonas 12.

„Jazz“: Joe Inglesas 25 (6/11 trit.), Mike'as Conley 23, Rudy Gobertas 21 (16 atk. kam., 11/12 baud.), Donovanas Mitchellas 18, Royce'as O'Nealas 15.