NBA naktis: kaip iš natų žaidusi „Celtics“ bei lyderius tausojusi „Jazz“

Viena iš Rytų konferencijos lyderių „Boston Celtics“ (46 pergalės/23 pralaimėjimai) be didesnio vargo susitvarkė su NBA čempionų barjeru.

Bostono klubas iškovojo užtikrinamą pergalę.<br>RS/Scanpix nuotr.

Aug 8, 2020, 8:51 AM

Bostono klubas rezultatu 122:100 (21:14, 31:23, 39:20, 31:43) sutriuškino „Toronto Raptors“ (49/19) klubą. Iki tol be pralaimėjimų lygos „burbule“ žygiavę praeito sezono NBA čempionai turėjo nuryti karčią piliulę.

Tolti nuo savo varžovų „Celtics“ pradėjo jau nuo pat susitikimo pradžios. Po dviejų kėlinių Brado Stevenso auklėtiniai jau džiaugėsi dviženkliu pranašumu (52:37).

Po ilgosios pertraukos „Raptors“ vargai nesibaigė – ir toliau savo persvarą didinęs Bostono klubas ketvirtajame kėlinyje jį išaugino iki nepadoraus 40-ies taškų skirtumo (111:71).

Vis dėlto Kanados klubui iki rungtynių pabaigos pavyko sušvelninti turimą deficitą, tačiau net ir nuaidėjus finalinei sirenai, komandas vis tiek skyrė 22 taškų riba – 122:100.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 13, Pascalis Siakamas, Kyle‘as Lowry, Rondae Hollis-Jeffersonas (5/6 dvit.) ir Normanas Powellas po 11.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 20, Jaysonas Tatumas 18, Kemba Walkeris 17, Bradas Wanamakeris 15 (5/7 dvit.), Danielis Theisas (11 atk. kam.) ir Semi Ojeleye po 11.

Kitose penktadienio rungtynėse susitiko lyderius tausojusi „Utah Jazz“ (43/26) bei dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti „San Antonio Spurs“ (30/38).

Greggo Popovichiaus vadovaujamai komandai pavyko iškovoti labai svarbią pergalę rezultatu 119:111 (36:27, 24:23, 36:34, 23:27).

Be trijų rezultatyviausių savo žaidėjų žaidusi „Jazz“ didžiąją dalį susitikimo žingsneliu atsiliko nuo savo varžovų. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidusi „Spurs“ laimėjo susitikimą rezultatu 119:111.

„Spurs“: Derrickas White’as 24, Jakobas Poeltlas 19 (10 atk. kam.), Lonnie Walkeris ir Rudy Gay po 14, DeMaras DeRozanas 13.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 24, Tony Bradley 15, Miye Oni ir Emmanuelis Mudiay po 14, Joe Inglesas 12.

Tuo tarpu Rytų konferencijoje paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų dalyvės, tiesa, galutinė komandų rikiuotė stipriausiųjų aštuntuke dar nėra aiški.

Kovą dėl NBA titulo tikrai tęs „Milwaukee Bucks“, „Toronto Raptors“, „Boston Celtics“, „Miami Heat“, „Indiana Pacers“, „Philadelphia 76ers“, „Brooklyn Nets“ bei „Orlando Magic“ ekipos.