NBA naktis: D. Lillardo trauma ir „Lakers“ bei „Bucks“ pergalės

Ketvirtadienio naktį NBA atkrintamosiose varžybose buvo sužaisti keturi susitikimai. Visiškai kitokį veidą nei pirmosiose serijos rungtynėse parodžiusi „Los Angeles Lakers „ antrajame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio susitikime šventė pergalę prieš „Portland Trail Blazers“ rezultatu 111:88 (27:19, 29:20, 32:19, 23:30) ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Rytų konferencijos lyderei pavyko išlyginti serijos rezultatą.<br>Scanpix nuotr.

Aug 21, 2020, 8:19 AM, atnaujinta Aug 21, 2020, 11:46 AM

Anthony Daviso vedama „Lakers“ rungtynių iniciatyvą perėmė nuo pat pirmųjų minučių. Po dviejų kėlinių ekipas jau skyrė solidus skirtumas 56:39.

Po ilgosios pertraukos Los Andželo ekipa nestabdė – „Lakers“ didino savo pranašumą, kuris po trijų kėlinių buvo triuškinantis (88:58).

Trečiajame kėlinyje „Trail Blazers“ problemos nesibaigė – komandos lyderis Damianas Lillardas patyrė traumą, gynėjui išniro kairės rankos pirštas ir jis nebaigė susitikimo.

Ketvirtajame kėlinyje savo pranašumą išsaugojusi Los Andželo ekipa iškovojo pergalę rezultatu 111:88. Serijos rezultatas 1:1.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (11 atk.k.), Kentavious Caldwell-Pope'as 16 LeBronas Jamesas 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 18, CJ McCollumas 13, Anfernee Simonsas 11.

Po pirmajame susitikime patirto antausio atsitiesti pavyko ir Rytų konferencijos lyderei „Milwaukee Bucks“ ekipai. Antrajame Rytų konferencijos ketvirtfinalio susitikime ji nugalėjo „Orlando Magic“ komandą rezultatu 111:96 (25:13, 39:30, 29:30, 18:23) bei išlygino serijos rezultatą 1:1.

„Bucks“ klubą į priekį vedė sėkmingas graiko Giannio Antetokounmpo žaidimas. Puolėjas pelnė 28 taškus bei atkovojo 20 kamuolių.

Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržusi Milvokio ekipa pranašumo neatidavė iki pat nuaidėjusios ketvirtojo kėlinio sirenos.

„Bucks“ laimėjo susitikimą rezultatu 111:96. Serijos rezultatas 1:1.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28 (20 atk. kam., 5 rez. perd.), Brookas Lopezas 20, Patas Connaughtonas 15.

„Magic“: Nikola Vučeevičius 32 (10 atk. kam.), Evanas Fournier ir Terrence’as Rossas po 12, Markelle’as Fultzas 11.

Kiti ketvirtadienio NBA atkrinamųjų varžybų rezultatai:

„Miami Heat“ – „Indiana Pacers“: 109:100 (22:24, 29:22, 37:31, 21:23). Serijos rezultatas 2:0.

„Houston Rockets“ – „Oklahoma City Thunder“: 111:98 (35:30, 18:29, 24:19, 34:20). Serijos rezultatas 2:0.