Intriga grįžta: Chrisas Paulas pratęsime pražudė „raketas“ be Jameso Hardeno

„Oklahoma City Thunder“ ekipa nesiruošia sudėti ginklų anksčiau laiko. Billy Donovano auklėtiniai po pratęsimo 119:107 (23:29, 34:34, 21:19, 26:22, 15:3) nukovė „Houston Rockets“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą iki 1:2.

Jamesas Hardenas guli ant parketo: jam ir „Rockets“ nepavyko per pratęsimą įveikti „Thunder“<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 23, 2020, 2:29 PM, atnaujinta Aug 23, 2020, 2:31 PM

„Griaustinio komanda“ galėjo pergalę išplėšti dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje, bet tuomet jai pritrūko tikslumo.

Shai Gilgeous-Alexanderis likus žaisti 24 sekundes pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą (104:103), o kitoje aikštės pusėje Danuelis House'as pataikė vieną baudos metimą ir rezultatą išlygino.

Lemiamos atakos teisę turėję Oklahomos krepšininkai rungtynių likimą patikėjo į Chriso Paulo rankas, tačiau šio išradingas metimas iš baudos aikštelės per plauką nepasiekė tikslo – komandos buvo priversto keliauti į pratęsimą.

Jame „Thunder“ pranašumas abejonių jau nekėlė.

38 taškus rungtynėse pelnęs „Rockets“ vedlys Jamesas Hardenas jau pirmąją pratęsimo minutę užsidirbo šeštąją pražangą ir buvo priverstas visam laikui sėsti ant suolo, o Ch.Paulas taisė savo klaidas – pataikė du vienas už kitą sudėtingesnius tritaškius ir inicijavo „Thunder“ spurtą 12:0.

Pirmuosius taškus pratęsime tik sužaidus daugiau nei keturias minutes pelniusios „raketos“ neturėjo šansų ir pralaimėjo dviženkliu skirtumu.

„Tiesiog norėjome kautis. Žinojome, kaip sunku būtų grįžti atsiliekant serijoje 0-3, tad norėjome kautis ir tą padarėme“, – po mačo sakė iš viso 26 taškus pelnęs ir geriausias serijos rungtynes sužaidęs Ch.Paulas.

„Thunder“ su gynyboje atsiskleidusiu kanadiečiu Luguentzu Dortu priešakyje pavyko bent šiek tiek pažaboti J.Hardeno grėsmę. Jis pelnė 38 taškus, bet pataikė tik 3 tritaškius iš 13.

Be to, J.Hardenas pražangų limitą išnaudojo pirmą sykį šiame sezone.

„Rockets“ šiame susitikime vis dar vertėsi be traumuoto Russello Westbrooko, kuris, anot komandos stratego Mike'o D'Antoni, jau yra arti sugrįžimo į aikštę.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš pirmadienio į antradienį.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 29 (8/13 dvit., 2/10 trit.), Chrisas Paulas 26 (7/14 dvit., 4/6 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis 23 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Danilo Gallinari 20 (4/11 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (9/14 dvit., 3/13 trit., 11/15 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Jeffas Greenas 22 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Ericas Gordonas 18 (6/14 dvit., 2/10 trit.), Danuelis House'as 15 (10 atk. kam.).