J. Butleris pergalę „Heat“ padovanojo jau pasibaigus mačo laikui

Galingai NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje startavo „Miami Heat“ ekipa, kuri prieš favoritę „Milwaukee Bucks“ pirmauja serijoje jau 2:0. Orlando „burbule“ „Heat“ ekipa trečiadienį 116:114 (38:29, 28:31, 24:26, 26:28) įveikė „Bucks“ krepšininkus.

J.Butlerio taiklūs baudos metimai lėmė „Heat“ pergalę<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Sep 3, 2020, 8:13 AM, atnaujinta Sep 3, 2020, 8:20 AM

„Heat“ pirmavo beveik visą mačą, tačiau ketvirtame kėlinyje Milvokis galiausiai trumpam buvo persvėręs rezultatą 91:90.

Likus kovoti 4 sekundes Khrisas Middletonas baudų metimais išlygino rezultatą 114:114 ir jau atrodė, jog gali būti žaidžiamas pratęsimas.

Tačiau lemiamoje J.Butleris atakavo ryžtingai iš toli ir Gianniui Antetokounmpo nieko neliko, kaip prasižengti. Tiesa, jis varžovą pastūmė šiek tiek jau po metimo.

„Heat“ lyderis prie baudų metimų linijos stojo kai švieslentė rodė, jog neliko mačo laiko. Milvokio klubas buvo išnaudojęs galimybę paprašyti momento vaizdo peržiūros, o J.Butleris įmetė abu baudos metimus, kurie buvo pergalės vertės.

„Esame nusivylę sprendimu ir faktu, kada jis buvo priimtas“, – po dvikovos teigė „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris.

J.Butleris šįkart nebuvo itin dideliu galvos skausmu varžovams, per 36 minutes surinkęs tik 13 taškų.

„Kad pirmaujame jau 2:0, tai yra gerai. Tačiau negalime atsipalaiduoti, nes jie yra per daug gera komanda, jog mus paleistų į priekį be kovos“, – po mačo sakė J.Butleris.

G.Antetokounmpo per 36 minutes pelnė 29 taškus (10/17 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 9/13 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Heat“: Goranas Dragičius 23 (5 atk. kam., 4/8 tritaškių), Tyleris Herro 17 (5 atk. kam.), Jae‘us Crowderis 16 (6 atk. kam., 4/12 tritaškių), Bamas Adebayo 15 (9 atk. kam.), Jimmy Butleris (6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Duncanas Robinsonas (3/8 tritaškių) po 13, Kelly Olynykas 11 (5 atk. kam., 3/4 tritaškių).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (14 atk. kam.), Khrisas Middletonas 23 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Brookas Lopezas (7 atk. kam.) ir Ericas Bledsoe (7 atk. kam.) po 16, George‘as Hillas 14.