Po galingo „Celtics“ spyrio NBA čempionų sostas slysta iš „Raptors“ rankų

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Rytų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse Orlando burbule „Boston Celtics“ įtikinamai nugalėjo titulą ginančią „Toronto Raptors“ ekipą 111:89 (25:11, 37:24, 25:28, 24:26) ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:2.

Jaylenas Brownas pelnė 27 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 8, 2020, 7:27 AM, atnaujinta Sep 8, 2020, 8:15 AM

Šeštosios rungtynės šioje serijoje trečiadienį gali būti paskutinės šį sezoną Toronto ekipai, kuri gina pernai pirmąkart iškovotą titulą.

Bostono klubas pakirto čempionus gera gynyba ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą, praleidę tik 11 taškų. Antrajame skirtumas tapo jau triuškinamas (60:32), o pertrauka prasidėjo rezultatui esant 62:35. Per likusį laiką jau jokia intriga neįsižiebė.

„Raptors“ pataikė tik 38 proc. metimų.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Jaylenas Brownas, 21 surinko Kemba Walkeris.

„Darbas dar nėra baigtas, dar reikia nemažai padaryti“, – kalbėjo J.Brownas apie laukiančias šeštąsias rungtynes.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27, Kemba Walkeris 21, Jaysonas Tatumas 18 (10 atk. kam.), Bradas Wanamakeris ir Danielis Theisas (8 atk. kam.) po 15, Marcus Smartas 12.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 18, Normanas Powellas 16, Pascalis Siakamas, Kyle'as Lowry ir Mattas Thomasas po 10.