„Nuggets“ nepasiduoda: nugalėjo „Clippers“ ir sušvelnino serijos rezultatą

„Denver Nuggets“ komanda rodo dantis ir neketina lengvai nusileisti Vakarų konferencijos pusfinalyje. „Nuggets“ 111:105 (23:28, 21:28, 29:24, 38:25) įveikė „Los Angeles Clippers“ ir dabar serijoje atsilieka 2:3.

Denverio klubas sušvelnino serijos rezultatą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2020-09-12 08:06

Įdomu tai, kad trečiajame kėlinyje vienu metu „Nuggets“ jau turėjo 15 taškų deficitą (46:61). Tačiau užsivedę Denverio krepšininkai iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie 7 minutes su Nikola Jokičiaus tritaškiu išsiveržė į priekį (89:88).

„Nuggets“ vėliau ėmė didinti savo pranašumą, tačiau „Clippers“ likus žaisti dviems minutes iki dvikovos pabaigos sušvelnino rezultatą (100:102).

Tačiau kertiniu momentu tapo Michaelio Porterio tritaškis metimas, kuris ir įtvirtino „Nuggets“ pergalę.

Šeštosios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienio vėlų vakarą Lietuvos laiku.

Įdomu, tai kad kartą šios atkrintamosiose „Nuggets“ komandai jau buvo pavykę atsitiesti, kuomet serijoje atsiliko 1:3. Denverio klubas tą padarė ketvirtfinalyje kaunantis su „Utah Jazz“ krepšininkais.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 36, Paulas George’as 26, Marcusas Morrisas 12, Patrickas Beverley 10 taškų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 26, Nikola Jokičius 22 , Paulas Millsapas 17, Monte Morrisas 12, Jerami Grantas 10 taškų.