„Lietkabelis“ savo arenoje neleido išvežti R. Sargūno taurės į Uteną

Buvusio garsaus trenerio Raimundo Sargūno taurė liko Panevėžyje. Keturių komandų turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ klubas antradienį 84:73 (24:22, 22:15, 21:16, 17:20) nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Keturių komandų turnyrą laimėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas.<br> K.Kavolėlio nuotr.

Sep 15, 2020, 10:16 PM

Dvikovą geriau pradėjo uteniškiai (7:1), bet „Lietkabelis“ atsakė atkarpa 14:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 15:9. „Juventus“ buvo išlyginusi rezultatą (22:22), bet Kyle‘o Vinaleso dvitaškis leido komandai po pirmojo kėlinio pirmauti 24:22.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ neleido daugiau varžovams artėti ir pirmiausia atitrūko 8 taškais (35:27), o įpusėjus dvikovai turėjo 9 taškų atsargą – 46:37.

Po didžiosios pertraukos Paulius Valinskas užkūrė aikštės šeimininkų spurtą 6:0, kuris leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 52:37. Praraja tarp ekipų nepasikeitė ir sužaidus tris ketvirčius – 67:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ kilo į lemiamą šturmą, kai deficitą sumažino iki 5 taškų (74:69). Tuomet Nenado Čanako auklėtiniai atsakė 7 taškais iš eilės (81:69) ir ramiai užbaigė rungtynes.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (4/6 tritaškiai), Gytis Masiulis 18 (2/3 tritaškiai, 5 atk. kam.), Kyle‘as Vinalesas 15 (6/11 dvitaškiai), Marinas Maričius 13 (12 atk. kam.), Margiris Normantas 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 22 (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kam., 27 naud. bal.), Ignas Vaitkus (2/2 tritaškiai) ir Vytautas Šulskis (0/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 16, Žygimantas Skučas 9.

Rungtynėse dėl 3-iosios vietos „Šiaulių“ komanda 84:71 (31:14, 23:17, 19:17, 11:23) lengvai įveikė Uogrės „Ogre“ klubą iš Latvijos.

„Šiauliai“ dominavo nuo pat mačo pradžios ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 17 taškų pranašumą. Didžiausia šiauliečių persvara buvo 30 taškų (63:33).

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 15 (8 rez. perd.), Martynas Varnas, Andy Van Vlietas ir Ryanas Andersonas (10 atk. kam.) po 13, Aurimas Urbonas ir Denisas Krestininas (8 atk. kam.) po 9, Justas Furmanavičius 7.

„Ogre“: Kasparas Berzinis 16 (14 atk. kam.), Jordanas Lyonsas 14, Renaras Magone 9.