Š. Jasikevičius džiaugiasi komanda: „Pagaliau žaidėme kaip vyrai, o ne kaip nesubrendę berniukai“

Šarūnas Jasikevičius džiaugiasi „Barcelona“ komandos žaidėjų virsmu ir tobulėjimu.

Š.Jasikevičius.<br>Twitter/Fcbarcabasket.com nuotr.
 Š.Jasikevičius.<br>Twitter/Barcebasket nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Sep 25, 2020, 9:09 AM, atnaujinta Sep 25, 2020, 9:15 AM

Ketvirtadienį lietuvio vadovaujama komanda Ispanijos krepšinio čempionate išvykoje pranoko Malagos „Unicaja“ žaidėjus – 79:70.

„Pagaliau žaidėme kaip vyrai, o ne kaip nesubrendę berniukai. Antroji dalis mums buvo labai gera, nes mokėjome kentėti“, – po mačo kalbėjo Šaras.

„Barcelona“ gana slogiai pradėjo rungtynes ir negalėjo pagauti savo rimto. „Unicaja“ iki pertraukos pavyko susikrauti 6 taškų pranašumą – 38:32.

Tačiau pylos gavę „Barcelona“ krepšininkai susiėmė ir antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą, kuomet trečiąjį kėlinį laimėjo dvigubai – 22:11.

Įgiję persvarą Šaro auklėtiniai per paskutinį ketvirtį pergalės iš rankų jau nepaleido.