Užtikrinta „Fenerbahce“ pergalė paženklinta rezultatyviu E. Ulanovo žadimu

[[ge:lrytas:lrytas:16551644]]

E.Ulanovas Eurolygos sezono starte žaidė rezultatyviai.<br>Twitter/Fenerbahce.org nuotr.

Oct 2, 2020, 8:41 PM, atnaujinta Oct 2, 2020, 11:17 PM

Stambulo „Fenerbahce“ (1/0) Eurolygos sezoną pradėjo užtikrinta pergale. Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 77:63 (24:20, 18:10, 15:11, 20:22) susitvarkė su Beldrado „Crvena zvezda“ (0/1) krepšininkais.

Vienu iš pagrindiniu pergalės kalviu tapo vasarą iš Kauno „Žalgirio“ į Turkijos klubą persikėlęs Edgaras Ulanovas.

28-erių lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir tritaškiu metimu pelnė pirmuosius „Fenerbahce“ taškus. E.Ulanovas iš viso aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit.).

Jis tai pat atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų. Rezultatyviau už E.Ulanovą „Fenerbahce“ gretose žaidė tik 17 taškų įmetęs Lorenzo Brownas.

Stambulo klubas nuo pat rungtynių pradžios ėmė diktuoti savo sąlygos ir po truputį didino skirtumą. Iki pertraukos „Fenerbahce“ sugenėjo susikrauti 12 taškų pranašumą, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 57:41.

Svečiai buvo visiškai supančioti gynyboje ir rungtynėse vos peržengė 60-ies taškų ribą.

„Fenerbahce“: Lorenzo Brownas 17, Edgaras Ulanovas 13, Nando De Colo 12, Bobby Dixonas 11, Janas Vesely 8 taškai.

„Crvena zvezda“: Jordanas Lyodas 15, Langstonas Hallas 12, Torrianas Waldenas 9, Ognjenas Kuzmičius 7 taškai.