Nelinksma R. Kurtinaičio sezono pradžia: Eurolygos starte „Chimki“ neįveikė „Panathinaikos“

[[ge:lrytas:lrytas:16551441]]

Rimo Kurtinaičio kariauna pralaimėjo namuose.<br>G.Šiupario nuotr.

2020-10-02 20:02, atnaujinta 2020-10-02 23:05

Rimo Kurtinaičio treniruojamai Maskvos srities „Chimki“ (0/1) komandai sezonas prasidėjo tragiškai. VTB lygoje vos vieną pergalę turintis Rusijos klubas nesėkme startavo ir 2020-2021 metų Eurolygos sezone.

Lietuvio auklėtiniai namuose 76:78 (17:24, 22:17, 23:18, 14:19) turėjo pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ (1/0) krepšininkų pranašumą.

Dvikova prasidėjo šaltu dušu rungtynių šeimininkams ir „Panathinaikos“ sugebėjo susikrautu 7 taškų persvarą – 24:17. Tačiau „Chimki“ antrajame kėlinyje labai greitai persigrupavo ir išlygino rezultatą.

Komandos ilsėtis išėjo svečiams pirmaujant 41:39.

Po pertraukos aikštėje užvirė kova taškas į tašką. Nei viena komanda negalėjo susikrauti didesnio pranašumo, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Likus žaisti 2 minutes 37 sekundes graikai baudomis išlygino rezultatą – 73:73.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės Ioannis Papapetrou pataikė dvitaškį metimą su pražanga, taip išvesdamas „Panathinaikos“ į priekį. Nieko nelaukdamas R.Kurtinais pasikvietė žaidėjus pokalbiui. Tačiau tai vaisių nedavė ir „Chimki“ dvejose atakose metė pro šalį.

Likus žaisti 36 sekundėms „Panathinaikos“ įtvirtino savo pranašumą baudų metimais, tačiau jau kitos atakos metu latvis Dairis Bertanis tritaškiu metimu sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 76:78.

„Panathinaikos“ kitos atakos metu išdegino beveik visą laiką, tačiau jų dvitaškis skriejo pro šalį. Atkovojusi kamuolį „Chimki“ komanda turėjo vos 3 sekundes sukurti stebuklą, tačiau dar vienas D.Bertanio tolimas šūvis buvo netaiklus.

„Chimki“: Devinas Bookeris 15, Dairis Bertanis 14, Jordanas Mickey 12, Viačeslavas Zaitsevas 11, Jonas Jerebko ir Janis Timma po 8 taškus.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 16, Konstatinos Mitoglu 12, Benas Bentilas 11, Marcusas Fosteris ir Eleftheriosas Bochoridis po 10 taškų.