Lietuviškoje akistatoje – blankus L. Birutis bei A. Kulbokos klubo pergalė

Šeštadienį vykusiose Ispanijos krepšinio lygos ketvirtojo turo rungtynėse susigrūmė Arnoldo Kulbokos atstovaujamos Bilbao „RETAbet“ (1/3) bei Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (3/1), kurioje rungtyniauja Laurynas Birutis bei Laurynas Bieliauskas, ekipos.

Arnoldas Kulboka<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 3, 2020, 9:06 PM

Akistatoje pergalę 99:81 (19:22, 28:12, 22:26, 30:21) šventė Bilbao komanda. Tai buvo pirmoji šios ekipos pergalė Ispanijos krepšinio čempionate.

Nugalėtojams A.Kulboka per 23 ant parketo praleistas minutes įmetė 10 taškų (2/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų ekipoje iš lietuvių rezultatyvesnis buvo L.Bieliauskas, kuris per 24 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit.), L.Birutis per 17 minučių pasižymėjo 5 taškais (2/5 dvit.) bei trimis atkovotais kamuoliais.

Lrytas.lt primena, kad L.Birutis tapo naudingiausiu rugsėjo mėnesio Ipanijos lygos krepšininku. Lietuvis per trejas rungtynės vidutiniškai rinko po 27,7 naudingumo balo.

Pagal šį rodiklį jam neprilygo nė vienas ACB lygos žaidėjas, o arčiausiai buvo Nikola Mirotičius ir Giorgi Šermadinis, rinkę po 21,7 balo.