„Heat“ atidėjo „Lakers“ triumfo šokį ir sušvelnino NBA finalo serijos rezultatą

„Miami Heat“ krepšininkai parodė charakterį ir po paskutinių sekundžių dramos 111:108 (25:24, 35:32, 28:26, 23:26) įveikė „Los Angeles Lakers“ klubą. Po šios pergalės „Heat“ NBA finalo serijoje sušvelnino rezultatą ir atsilieka 2:3.

Lebronas Jamesas pelnė 40 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

2020-10-10 06:42, atnaujinta 2020-10-10 06:57

Puikų pasirodymą surengė abiejų komandų lyderiai. Lebronas Jamesas aikštę paliko pelnęs 40 taškų, o lemiamomis akimirkomis „Heat“ traukęs Jimmy Butleris pelnė 35 taškus.

Dvikovos metu iki ketvirtojo kėlinio iniciatyva priklausė „Heat“ komandai, kuri lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudama 88:82. Tačiau per likusias 12 minučių žaidimo kontrolę į rankas perėmė L.Jameso vedami „Lakers“ krepšininkai.

Tikrai drama užvirė paskutinę rungtynių minutę. Likus žaisti 58 sek. L.Jamesas pataikė dvitaškį metimą ir „Lakers“ išsiveržė į priekį 106:105. Kitos atakos metu Jimmy Butleris išprovokavo pražangą ir sumetęs baudos metimus persvėrė rezultatą „Heat“ naudai (107:106).

Likus žaisti 22 sekundes iniciatyvos ėmėsi Anthony Davisas, kurio dvitaškis po puolime atkovoto kamuolio vėl „Lakers“ klubui sugražino vieno taško pranašumą.

Tačiau vos po penkių sekundžių J.Butleris vėl stojo prie baudų metimų linijos ir „Heat“ talento ranka nedrebėjo.

„Lakers“ savo atakai dar beveik 17 sekundžių, tačiau pradžioje prametė tritaškį, o vėliau atkovojo kamuolį puolime išleido jį už aikštės ribų. „Lakers“ dar spėjo prasižengti, „Heat“ sumetė abi baudas, o L.Jameso mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku.

„Heat“: Jimmy Butleris 35, Duncanas Robinsonas 26, Bamas Adebayo 13, Tyleris Hierro 12 taškų,

„Lakers“: LeBronas Jamesas 40, Anthony Davisas 28, Kentavious Caldwellas-Pope'as 16 taškų.