„Juventus“ taškų lenktynėse įrodė pranašumą prieš „Dzūkiją“

[[ge:lrytas:lrytas:16659146]]

Utenos klubas iškovojopergalę namuose.<br>V.Skaraičio nuotr.

2020-10-11 17:02, atnaujinta 2020-10-11 19:24

Abu broliai Jucikai surengė solidžius pasirodymus, o pergale šį kartą galėjo džiaugtis Julius. 24 taškų pranašumą iššvaisčiusi Utenos ‚Juventus“ (3/1) ekipa namuose 102:94 (24:20, 33:26, 23:23, 22:25) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (1/4).

Greitu ir akiai patraukliu krepšiniu pažymėtose rungtynėse „Juventus“ pirmavo net 49:25 po to, kai antrajame kėlinyje laimėjo įspūdingą atkarpą 23:2.

Alytiškiai nepasidavė ir po pertraukos sugrąžino intrigą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai pakilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti 6 minutes pasivijo 79:84.

Vis dėlto lemiamu metu sėkmė vėl lydėjo Utenos klubą. J. Jucikas likus žaisti 3 minutes pelnė 5 taškus iš eilės ir atstatė dviženklę persvarą (96:85), o „Dzūkija“ per likusį laiką jau neatsitiesė.

Rezultatyviausias sezono rungtynes žaidusią Žydrūno Urbono kariauną į priekį vedė J. Jucikas, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. 20 taškų pridėjo 4 tritaškius iš 5 pataikęs Martynas Gecevičius.

Matas Jucikas pralaimėtojams surinko 13 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausiai „Dzūkijos“ gretose žaidė 23 taškus įmetęs Artūras Jomantas.