Prie komandos vairo grižęs Š. Jasikevičius išsivežė pergalę iš Valensijos

Šarūnas Jasikevičius grįžo į rikuotę, o jo treniruojama „Barcelona“ iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje. Katalonai antradienį išvykoje pranoko „Valencia“ krepšininkus – 71:66.

Twitter/barcabasktet nuotr.

Oct 13, 2020, 9:55 PM, atnaujinta Oct 13, 2020, 11:57 PM

Du kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos „Barca“ įjungė aukštesnę pavarą. Trečiąjį kėlinį Šaro auklėtiniai laimėjo 21:9 ir susikrovė 15 taškų persvarą – 59:44.

Tiesa, lemiamo ketvirčio metu „Valencia“ dar bandė sumažinti deficitą (64:69), tačiau katalonai pergalės nepaleido.

„Barcelona“ komandoje dėl koronaviruso ligos negalėjo žaisti lyderis Nikola Mirotičius. Taip pat primename, kad prie komandos vis dar negali prisijungti treneris Darius Maskoliūnas, kuris taip pat serga COVID-19 virusu.

Ketvirtadienį „Barcelona“ namuose priims Atėnų „Panathinaikos“ klubą, kurie antradienį atskrido į Vilerbaną, tačiau mačo su ASVEL nežaidė. Eurolyga nusprendė atšaukti rungtynes, nes dėl koronaviruso susirgimų prancūzai nesugebėjo surinkti 8 žaidėjų.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius (8 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius po 13, Derrickas Williamsas ir Guillemas Vivesas po 7.

„Barcelona“: Rolands Šmits 15, Nickas Calathes 14, Alexas Abrinesas ir Brandonas Daviesas po 11, Cory Higginsas 10.