Eurolygos sunkiasvorių dvikovoje – blankus E. Ulanovas ir dramatiška CSKA pergalė per pratęsimą

Eurolygos sunkiasvorių dvikovoje Stambule triumfavo Maskvos CSKA (2/1) komanda. Rusijos Klubas 78:77 (12:10, 20:21, 17:20, 20:18, 9:8) įveikė „Fenerbahce“ (2/1) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Edgaras Ulanovas.

E.Ulanovas pelnė 4 taškus.<br>Twitter nuotr.

Oct 14, 2020, 8:36 PM, atnaujinta Oct 15, 2020, 6:08 AM

Rungtynėse apylygė kova prasidėjo nuo pat pradžių, o žiūrovai per pirmąsias 10-imt minučių išvydo gynybos dominavimą.

Žaidėjams puolime rankos atsirašo antrajame kėlinyje, o ilsėtis komandos išėjo CSKA pirmaujant 32:31.

Po pertraukos žaidimas vyko taškas į tašką, o rungtynių likimas sprendėsi paskutinę minutę. Likus žaisti 36 sekundėms Janas Vesely pataikė dvitaškį metimą ir „Fenerbahce“ išsiveržė į priekį 67:66.

Po to sekusios CSKA atakos metu Mike'o Jameso metimas buvo blokuotas, o „Fenerbache“ baudų metimais įtvirtino savo pranašumą. CSKA lengvai nepasidavė ir Willas Clyburnas atsakė tritaškiu metimu bei išlygino rezultatą.

„Fenerbahce“ turėjo dar progą išplėšti pergalę, bet metimas su sirena buvo netaiklus ir komandos teko santykius aiškintis pratęsime.

Jame vėl viskas sprendėsi paskutinę minutę. Likus žaisti 21 sekundę Lorenzo Brownas sumetė baudų metimus ir rezultatas tapo 77:75. Tačiau tuomet vėl savo žodį tarė W.Clyburnas. Amerikietis likus žaisti 11 sekundžių pataikė dvitaškį su pražanga ir persvėrė rezultatą. Stambulo komandos bandymas išplėšti pergalę buvo nesėkmingas ir CSKA paliko areną pakeltomis galvomis.

E.Ulanovas aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, suklydo 2 sykius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 21, Jarellas Eddie 18, Lorenzo Brownas 16, Janas Vesely 11 taškų.

CSKA: Willas Clyburnas 26, Mike‘as Jamesas 14, Joelis Bolomboy, Tornikė Šengelija ir Johannesas Voigtmannas po 8 taškus.