„Chimki“ košmaras tęsiasi: dar labiau susilpnėjus sudėčiai lieka be pergalių Eurolygoje

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (0/3) komanda Eurolygoje ir toliau lieka be pergalių. Itin sudėtingoje situacijoje atsidūrusi „Chimki“ vertėsi vos 8 žaidėjais ir išvykoje 85:94 (25:25, 16:24, 16:21, 28:24) pralaimėjo Madrido „Real“ (1/2) krepšininkams.

Rimas Kurtinaitis su komanda pralaimėjo išvykoje.<br> Tass/Scanpix nuotr.

Oct 14, 2020, 10:02 PM, atnaujinta Oct 15, 2020, 6:07 AM

Ispanijos komandai tai buvo pirmoji pergalė 2020-2021 metų Eurolygos sezone.

„Chimki“ pradėjo rungtynes energingai ir ilgą laiką pirmavo pirmajame kėlinyje. Galiausiai „Real“ antrajame kėlinyje tolimais metimais ėmė didinti pranašumą ir ilsėtis komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 49:41.

Po pertraukos „Chimki“ dėjo visas pastangas dar kabintis į šias rungtynes ir kovojo pagirtinai, bet gerokai nukraujavusi sudėtis negalėjo pasipriešinti „Real“ žvaigždynui.

R.Kurtinaitis savo rotacijoje šį sykį turėjo dar silpnesnius žaidėjus, nei pralaimėtoje dvikovoje su Kauno „Žalgiriui“. Tose rungtynėse dėl traumos nežaidė latvis Bertainis, kuris neišskrido į Madridą.

Taip pat su „Real“ nežaidė ir Sergejus Karasiovas, o juos pakeitė dublerių komandos žaidėjai.

„Real“: Sergio Llullas 21, Nicolas Lapravittola 19, Trey Thompkinsas 18, Walteris Tavaresas 11 taškų.

„Chimki“: Devinas Bookeris 22, Viačeslavas Zaitcevas 21, Jonas Jerebko 18, Vladislavas Odinokovas 11 taškų.